Synopsis

1x22 I'm the Good Twin - official synopsis

29. března 2012 v 8:07 | Patty
BRIDGET SE CHYSTÁ ŘÍCI PRAVDU O TOM, KDO SKUTEČNĚ JE - S blížící se obnovou manželských slibů si Bridget (Sarah Michelle Gellar) uvědomí, že nejdříve potřebuje říci Andrewovi (Ioan Gruffudd) pravdu o tom, kdo skutečně je. Mezitím Bodaway Macawi (hostující hvězda Zahn McClarnon) začíná být blíže Bridget a agent Machado (Nestor Carbonell) je nucen nechat případu. Henry (Kristoffer Polaha) se rozhoduje, zda by měl říci Bridget pravdu o Siobhan.

1x21 It's Called Improvising, Bitch! - official synopsis

22. března 2012 v 17:15 | Patty
STRŮJCE ÚTOKU NA BRIDGET JE ODHALEN - Catherinin (hostující hvězda Andrea Roth) plán, jak od sebe dostat Andrewa (Ioan Gruffudd) a Bridget (Sarah Michelle Gellar),která se stále vydává za Siobhan, se začíná rozpadat. Agent Machado (Nestor Carbonell) zjistí, kdo chtěl zabít Siobhan a spěchá zastavit vraha dříve, než bude pozdě. Mezitím, Siobhanin plán pomoct Henrymu (Kristoffer Polaha) ztroskotá, když hlavní svědek náhle umře.

1x20 If You're Just an Evil Bitch Then Get Over it - official synopsis

15. března 2012 v 7:23 | Patty
ZOUFALÁ DOBA SI ŽÁDÁ ZOUFALÉ ČINY - Stále se vydávající za Siobhan (Sarah Michelle Gellar), Bridget přizná agentu Machadovi (Nestor Carbonell), že se ji někdo snažil zabít už o pár měsíců dříve, a že si myslela, že to byl Andrew (Ioan Gruffudd). Bridget jde do Henryho (Kristoffer Polaha) bytu, kde ji Siobhan zaslechne obviňovat Henryho z Tylerovy vraždy. Mezitím Catherine (hostující hvězda Andrea Roth) zachází do extrémů, aby k sobě Andrewa přivedla blíže.

1x19 Let's Kill Bridget - official synopsis

8. března 2012 v 19:17 | Patty
BRIDGET SE ROZHODNE SVĚDČIT - Bridget (Sarah Michelle Gellar) dojde k názoru, že jediný způsob, jak se cítit bezpečně, je svědčit proti Macawimu (hostující hvězda Zahn McClarnon). Agent Machado (Nestor Carbonel) je suspendovaný z FBI, zatímco Henrymu (Kristoffer Polaha) dojde trpělivost se Siobhaniným plánem a řekne jí, že musí skoncovat se svou pomstou, jinak nemůžou být spolu.

1x18 That Woman's Never Been a Victim Her Entire Life - official synopsis

1. března 2012 v 21:17 | Patty
JE PROVEDEN POKUS O VRAŽDU BRIDGET - Po nevydařeném pokusu o vraždu Bridget (Sarah Michelle Gellar), je agent Machado (Nestor Carbonell) odhodlaný zjistit, kdo za to byl zodpovědný. Henry (Kristoffer Polaha) obviní Siobhan z útoku na Bridget, zatímco si Bridget myslí, že je za tím Olivia (hostující hvězda Jaime Murray). Mezitím se Andrew (Ioan Gruffud) přiznává, že požádal Malcolma (Mike Colter), aby opustil město a Juliet (Zoey Deutch) zmizí.

1x17 What We Have Is Worth The Pain - official synopsis

24. února 2012 v 7:59 | Patty
DALŠÍ MRTVÝ - Bridget (Sarah Michelle Gellar) má strach, že se něco stalo Malcolmovi (Mike Colter), když se s ním nemůže spojit. Ve snaze najít ho, navštíví Bridget hotel, kde byl Malcolm ubytován a na bezpečnostních záběrech zjistí, že Andrew (Ioan Gruffudd) byl poslední člověk, který Malcolma viděl předtím, než zmizel. Mezitím Juliet (Zoey Deutch) zjistí, že někdo z její rodiny hrál roli v útoku na Tessu (hostující hvězda Gage Golightly) a Siobhan přizná Henrymu (Kristoffer Polaha) důvod své předstírané smrti.

1x16 You're Way Too Pretty To Go To Jail - official synopsis

17. února 2012 v 8:16 | Patty
MINULOST AGENTA MACHADA JE ODHALENA - Minulost agenta Machada (Nestor Carbonell) s jeho informátorem, striptérkou Shaylene Briggs (hostující hvězda Nikki DeLoach), je odhalena a Siobhan (Sarah Michelle Gellar) oklame Malcolma (Mike Colter) když předstírá, že je Bridget. V Paříži, Tyler (hostující hvězda Justin Bruening) vezme něco od Siobhan, což je klíčovým důkazem v její plánované pomstě. Henry (Kristoffer Polaha) zjistí, že Bridget ví více, než by měla a tak musí pokračovat v držení jí dál od vměšování se do jeho plánů.

1x15 P.S. You're An Idiot - official synopsis

10. února 2012 v 7:25 | Patty

ŽÁDOST O RUKU A ZRADA - Andrew (Ioan Gruffudd) žádá znovu o ruku a Bridget (Sarah Michelle Gellar) si uvědomí, že jí to všechno přerůstá přes hlavu. Olivia (hostující hvězda Jaime Murray) začíná stále více podezřívat Malcolma (Mike Colter), který pracuje pro firmu Martin/Charles. Juliet (Zoey Deutch) učiní rozhodnutí, které donutí její matku Catherine (hostující hvězda Andrea Roth) přijmout drastická opatření.

1x14 Whores Don't Make That Much - official synopsis

3. února 2012 v 9:59 | Patty
ROZEPŘE MEZI OBĚMA SESTRAMI JE ODHALENA - Bridget (Sarah Michelle Gellar) se setká s Dylanem (hostující hvězda Misha Collins), který byl důležitou součástí minulosti sester. Po tom, co v Henryho (Kristoffer Polaha) majetku nalezne něco, co patří Bridget, se Malcolm (Mike Colter) rozhodne dohlížet na něj. Catherine (hostující hvězda Andrea Roth) požádá Andrewa (Ioan Gruffudd), aby udělali velké rozhodnutí, týkající se Juliet (Zoey Deutch), které by mohlo změnit dynamiku jejich rodiny.

1x13 It's Easy To Cry When This Much Cash Is Involved - official synopsis

27. ledna 2012 v 8:15 | Patty
VŠECHNO SE ZAČÍNÁ ROZPADAT - Bridget (Sarah Michelle Gellar) navštíví jedno z posledních míst, na které šla Siobhan předtím, než zmizela. Olivia (hostující hvězda Jamie Murray) zjistí nějaké informace o Henrym (Kristoffer Polaha) a začne ho vydírat, aby se skrze něj dostala k Gemminu bohatému otci Timu Arbogastovi (hostující hvězda Gregory Harris). Mezitím, v Paříži, se Tyler (hostující hvězda Justin Bruening) potýká s morálním rozhodnutím, které by mohlo ovlivnit Siobhan a Andrewa (Ioan Gruffudd).

1x12 What Are You Doing Here, Ho-Bag? - official synopsis

19. ledna 2012 v 8:46 | Patty

HOSTUJÍCÍ HVĚZDA ANDREA ROTH - Julietina (Zoey Deutch) matka Catherine (hostující hvězda Andrea Roth) přijíždí do města, kde způsobí zmatek ve vztahu Andrewa (Ioan Gruffudd) a Bridget (Sarah Michelle Gellar). Bridget odhalí někoho ze Siobhaniny minulosti a myslí si, že právě on by mohl být klíčem k tomu, aby zjistila více informací o své sestře. Mezitím Henry (Kristoffer Polaha) přijde na stopu, která by mohla agenta Machada (Nestor Carbonell) dovézt blíže k Bridget.

1x11 It Just Got Normal - official synopsis

12. ledna 2012 v 12:28 | Patty
KLID PŘED BOUŘÍ - Bridget (Sarah Michelle Gellar) se nabídne, že uspořádá benefiční akci a zjistí, že její přítelkyně Greer (hostující hvězda Madchen Amick) zná jedno z nejtemnějších tajemství Siobhan. Zatímco Siobhan (Sarah Michelle Gellar), zpět v New Yorku, zjišťuje, že Bridget se sžila s jejím životem snadněji než očekávala a je rozhodnutá to změnit. Mezitím se Malcolm (Mike Colter) rozhodne pracovat pro Andrewa (Ioan Gruffudd) ve společnosti Martin/Charles s úmyslem dohlížet na něj a Henry (Kristoffer Polaha) truchlí nad smrtí své manželky.

1×10 That's What You Get Trying to Kill Me - official synopsis

10. listopadu 2011 v 8:40 | Patty
NEVĚDOMOST JE SLADKÁ - Henry (Kristoffer Polaha) se začíná zaměřovat na podezřelého ze zmizení své manželky Gemmy (Tara Summers) a uvědomí si, že musí spolupracovat s Bridget (Sarah Michelle Gellar), aby se dozvěděl více informací. Malcolm (Mike Colter) řekne policii o svém podezření vůči Charliemu (hostující hvězda Billy Miller), zatímco Juliet (Zoey Deutch) si vytváří nezdravou posedlost ke svému učiteli Mr. Carpenterovi (hostující hvězda Jason Dohring). Mezitím se agent Machado (Nestor Carbonell) setkává ve Wyomingu s informátorem (hostující hvězda Amber Benson).

Source: spoilertv

1×09 - Shut up and Eat Your Bologna - official synopsis

6. listopadu 2011 v 11:02 | Patty

VZHLED MŮŽE BÝT ZAVÁDĚJÍCÍ - Bridget (Sarah Michelle Gellar) si začne uvědomovat své rozvíjející se city k Andrewovi (Ioan Gruffudd), zatímco Henry (Kristoffer Polaha) a Andrewova obchodní partnerka Olivia (hostující hvězda Jamie Murray) sdílejí společné zájmy. Malcolm (Mike Colter) je nedůvěřivý vůči Bridgetinu novému sponzorovi Charliemu (hostující hvězda Billy Miller). Bridget má schůzku s terapeutkou (hostující hvězda Merle Dandridge) Siobhan a doufá, že jí pomůže více nahlédnout do života její sestry.

1×08 - Maybe We Can Get a Dog Instead - official synopsis

6. listopadu 2011 v 10:57 | Patty

JE TO KOMPLIKOVANÉ - Andrew (Ioan Gruffudd) a Bridget (Sarah Michelle Gellar) se dozví znepokojivé zprávy, které také zasáhnou Henryho (Kristoffer Polaha). Juliet (Zoey Deutch) pokračuje ve formování svého nepravděpodobného vztahu s Mr. Carpenterem (hostující hvězda Jason Dohring) a Malcolm (Mike Colter) se ukáže v New Yorku, kde ho konfrontuje agent Machado (Nestor Carbonell). Zatímco vztah Siobhan a Tylera (hostující hvězda Justin Bruening) je v ohrožení.

1x07 - Oh Gawd, There's Two of Them - official synopsis

6. listopadu 2011 v 10:53 | Patty

PRAVDA VÁS OSVOBODÍ - Stále se vydávající za Siobhan, Bridget (Sarah Michelle Gellar) odhalí Andrewovi (Ioan Gruffudd) a Henrymu (Kristoffer Polaha), že má dvojče. Henry se stane podezřelým ze zmizení jeho manželky Gemmy (Tara Summers). Mezitím Malcolm (Mike Colter) utíká svým únoscům.

1x05 A Whole New Kind of Bitch, official synopsis

6. listopadu 2011 v 10:44


ROZHODNUTÍ, ROZHODNUTÍ - Gemma (Tara Summers) požádá Bridget (Sarah Michelle Gellar), která se pořád vydává za Siobhan, o laskavost, která může Bridget stát všechno. Henry (Kristoffer Polaha) se dozví zničující zprávy o své spisovatelské kariéře a Andrew (Ioan Gruffudd) uzavře dohodu se svou dcerou Juliet (Zoey Deutch). Bridget se setká se svým možným novým sponzorem Charliem (hostující hvězda Billy Miller), zatímco Malcolm (Mike Colter) je nucen čelit svým démonům, když je jeho střízlivost ohrožena.

Source: spoilertv

1x04 It's Gonna Kill Me, But I'll Do It, official synopsis

6. listopadu 2011 v 10:38

JE TO MÁ PÁRTY A BUDU PLAKAT, POKUD BUDU CHTÍT - Bridget (Sarah Michelle Gellar), stále předstírající, že je Siobhan, a Andrew (Ioan Gruffudd) odjíždí do Hamptons s Gemmou (Tara Summers) a Henrym (Kristoffer Polaha) oslavit Siobhaniny narozeniny. Navzdory všemu se Henry pokouší obnovit svůj vztah se Siobhan. Gemma zjistí znepokojující novinky, zatímco agent Machado (Nestor Carbonell) je blízko k novým informacím, které nutí Bridget odhalit některé věci z její minulosti, aby ochránila svá tajemství.

Source: spoilertv

1x03 If You Ever Want a French Lesson, official synopsis

6. listopadu 2011 v 10:33


TAJEMSTVÍ A LŽI - Bridget (Sarah Michelle Gellar) zjistí, že je možným vodítkem k nalezení Siobhanina vraha. Bridget odhalí zajímavé informace o Andrewovi (Ioan Gruffudd), což mezi nimi zapříčiní napětí. Mezitím agent Machado (Nestor Carbonell) pokračuje v hledání Bridget a mezi Henrym (Kristoffer Polaha) a Gemmou (Tara Summers) vznikne rozpor ohledně jejich investice do Andrewova fondu.

Source: spoilertv

1x02 She's Ruining Everything, official synopsis

6. listopadu 2011 v 10:27


JAKOU ZMĚŤ PAVUČIN TO TKÁ - Bridget (Sarah Michelle Gellar) se usilovně snaží zamaskovat stopy zločinu, který spáchala, zatímco se všechny kolem snaží přesvědčit, že je Siobhan Martin. Její starý život je stále s ní, jelikož se Agent Machado (Nestor Carbonell) rozhodne zůstat v New Yorku, aby se dozvěděl více o životě Siobhan. Zatímco se Bridget více zamotává do svých lží, svěří své tajemství Malcolmovi (Mike Colter), čímž ho vystavuje nebezpečí. Andrew (Ioan Gruffudd) a jeho obchodní partnerka Olivia (hostující hvězda Jaime Murray) pořádají party pro získání nových klientů, čímž zhatí Bridgetiny plány. Mezitím mezi Henrym (Kristoffer Polaha) a Gemmou (Tara Summers) propukne hádka, když se Gemma stále snaží najít důkaz o Henryho nevěře.

Source: spoilertv

1x01 Pilot, official synopsis

6. listopadu 2011 v 10:21


NIC NENÍ TAKOVÉ, JAK SE ZDÁ BÝT - Bridget Kelly (Sarah Michelle Gellar) je šest měsíců střízlivá a začíná od začátku, když se stane svědkem vraždy. Navzdory ujišťování agenta FBI, agenta Victora Machada (Nestor Carbonell) Bridget ví, že její život visí na vlásku. Odlétá do New Yorku, aniž by to někomu řekla, kde se setkává se svým dvojčetem Siobhan Martin (Sarah Michelle Gellar). Siobhan je bohatá, rozmazlená a vdaná za mimořádně pohledného Andrewa Martina (Ioan Gruffudd). Siobhan žije pohádkovým životem - životem, ve kterém nikdo neví, že Bridget existuje. Sestry se snaží své vztahy urovnat, ale pouze do doby než Siobhan záhadně zmizí. Bridget se rozhodne převzít sestřinu identitu. Objeví šokující tajemství nejen o životě své sestry a jejím manželství, ale také o Siobhanině nejlepší kamarádce, Gemmě Butler (Tara Summers) a jejím manželovi Henrym (Kristoffer Polaha).

Source: spoilertv
 
 

Reklama