Interviews

Kristoffer Polaha talks Ringer cancellation

16. května 2012 v 10:03 | Patty
Na youtube se objevilo video, ve kterém Kristoffer Polaha mluví o zrušení Ringer a také o tom, co se mohlo stát v 2.sérii.

Hollywood Reporter: Interview s výkonnou producentkou Pam Veasey

20. dubna 2012 v 19:33 | Patty
Druhý rozhovor, který jsem Vám včera slíbila. Tentokrát s výkonnou producentkou Pam Veasey.
V předposlední epizodě jsme zjistili, že Andrewova (Ioan Gruffudd) ex-manželka Catherine (Andrea Roth) se celou dobu pokoušela zabít Siobhan. V úterním finále jsme se také dozvěděli, jak daleko Siobhan se svým plánem zašla, aby odstranila svou sestru tím, že převezme její místo. Také, Bridget přiznala svou pravou identitu Andrewovi a Juliet (Zoey Deutch), což nedopadlo moc dobře, ale bylo zde také ještě jedno velké odhalení, které otevřelo nové dveře příběhu: Bridget už nyní ví, že Siobhan je naživu.

"Cítila jsem, že je to správné. Je čas nechat Bridget, aby taky měla navrch," říká výkonná producentka Pam Veasey. "Celý rok skrývala tajemství. Co když to zjistí? Jaké následky to pro mě bude mít? Nemůžu se vrátit domů. Nemůžu se vrátit do Wyomingu. Nemůžu se vrátit do Tahoe. Moje sestra spáchala sebevraždu. Kráčela jsem v jejích šlépějích. Vždycky byla v obraně. Nastal čas dát Bridget trochu více informací, aby mohla přejít do útoku."

Obě sestry jsou nyní v New Yorku, jejich krytí bylo odhaleno a jsou samy. Takže, kde bychom byli, kdyby CW obnovilo Ringer pro další sezónu? "Další série by byla odkázána na žití v současnosti.," říká Veasey.

"Pokud se zamyslíte nad první sérií, měla hodně příběhů odehrávajících se v pozadí," pokračuje. "Krásné na další sezóně by bylo, že bychom žili v přítomnosti, pouze v přítomnosti. To je krásné na zodpovídání všech otázek. Všechna tajemství jsou venku, teď jsou tu důsledky lží a pravdy."
Veasey, která je také výkonnou producentkou CSI: NY (vysílá stanice CBS) říká, že ještě pořád nemá tušení, zda bude seriál obnoven. Ale naštěstí je Ringer vysílán na CW, takže to nutně neznamená rozhodnutí o obnovení postavené na nízké sledovanosti.

"Sledovanost byla výzvou k pochopení," říká. "CW funguje úplně jinak," vysvětluje. "Má to co dělat s brilantně novou technologií, že lidé stahují a tweetují. Máme největší počet stažení z iTunes."

Překlad: Patty
Zdroj: hollywoodreporter.com

Eonline: Rekapitulace finále & malé info o tom, co by se mohlo odehrávat v další sérii

19. dubna 2012 v 20:58 | Patty
Objevily se dva rozhovory, které tak trochu rekapitulují finále série a naznačují co by se mohlo odehrávat eventuálně v další sérii seriálu. První rozhovor jsem přeložila, na druhý už dneska nemám sílu, takže ho tady najdete přeložený během zítřka.
Upozorňuji, že pokud jste díl ještě neviděli, čtěte článek jen na vlastní nebezpečí, protože obsahuje ZÁSADNÍ SPOILERY týkající se finále.


Ringer ukončil svou první sérii bez toho, aby se sestry tváří v tvář setkaly. Bridget nevědomky zachránila Siobhan tím, že zastřelila Bodawaye, ale neuvědomila si, že to byla její údajně mrtvá sestra, koho zachránila, až do doby, než uviděla záznam z kamery. Zatímco někteří diváci byli frustrováni z toho, v jaké nevědomosti z nahrané smrti Siobhan Bridget žije, Snyder hájí své rozhodnutí.

"Pokud o tom popřemýšlíte, protože diváci to tajemství znají, můžete si rychle začít myslet, 'Oh, Bridget možná vypadá hloupě', ale realita scénáře je taková, že Bridget si myslí, že je její sestra mrtvá. Myslí si, že její sestra je mrtvá, takže uvažovat o tom, že někdo svou smrt jen sfalšoval je šílená myškenka. Nemyslím si, že to z Bridget dělá hloupou," vysvětluje. "Vlastně si myslím, že jakákoli stopa, kterou Bridget dostane, ji vede blíže ke zjištění. Žije ve světě 'má sestra se zabila', takže proč by si měla myslet něco jiného?"

Alespoň Siobhan konečně dostala ochutnat své vlastní medicíny, když jí Henry okradl o všechny její peníze poté, co mu lhala o otcovství dvojčat. Zatímco se zdá, že se Henry vydává beztrestnou cestou, Charmelo popichuje, že za vraždu Tylera by mohl být v další sezóně opět stíhán.

A pokud jde o Siobhan? Zdá se, že na ni její dvojčata mohou mít v další sezóně "změkčovací" efekt. "Pokaždé, když máte děti, začínáte svět vidět skrze jejich oči. Díváte se na věci z jiné perspektivy a myslím, že to bude mít nevyhnutelný dopad na vztah s její sestrou," říká Charmelo.

Vztah Bridget a Andrewa byl skutečným vrcholem celé sezóny. Zatímco Bridget doufá, že odhalí Andrewovi pravdu za svých vlastních podmínek, Henryho tchán jí udělí ránu, když Andrewovi odhalí Siobhaninu aférku s Henrym.

Bridget doufá, že ji Andrew může milovat pro to, kým je a Andrew ji řekne, že ji opravdu miluje, ale že ví, že všechno to byla jen lež.

Zatímco se ve finále vztah Andrewa a Bridget dostal do zcela bezvýchodné situace, fanoušci mohou najít útěchu v této Charmelově citaci: "Myslím, že Bridget a Andrew je jeden ze vtahů, který jsme nevytvořili jen my, ale také fanoušci. Na povrchu toho všeho je nedostatek vztahu mezi sestrami. A v druhé sérii, uvidí se někdy tváří v tvář a změní se jejich motivy? Myslím si, že tyhle dva vztahy jsou jádrem této show."

Pokud jde o příběhy, na které jsou nejvíce hrdí, Charmelo říká: "Miloval jsem celou tu věc s tím, kdo se snaží zabít Siobhan a Bridget a jak se snaží přijít na to, kdo za tím vším je. Myslím, že se to vše odehrávalo velice zajímavým a organickým způsobem." Pokud jde o Snyder: "Jsem velmi hrdá na to, jakým způsobem jsme vyprávěli minulost sester a smrt Seana. Myslím si, že tenhle příběh je něco, na co může být člověk hrdý."

Překlad: Patty
Zdroj: eonline.com

TV Line: Nicole Snyder & Eric Charmelo season finale interview

17. dubna 2012 v 20:50 | Patty
Na poslední chvíli se objevil rozhovor s výkonnými producenty Ericem Charmelem a Nicole Snyder. Rozhovor jsem přeložila a doporučuji Vám přečíst si ho. Je hodně zajímavý, vtipný, prostě skvělý. Tenhle rozhovor Vás na finále opravdu navnadí.
TvLine: Ringer si toho na finále připravil opravdu hodně. Můžeme dnes večer očekávat hodně rozřešení?
Nicole Snyder: Věnovali jsme mimořádnou pozornost a učinili sliby na začátku seriálu, postavené na reakci fanoušků. Celou dobu jsme říkali "Odpovíme na otázky, slibujeme. Dostanete uspokojivý závěr." A myslím, že to jsme ve finále udělali. Zaručeně. Myslím si, že diváci budou spokojeni, jak ohledně postav tak ohledně pravdy, která vyjde najevo různými způsoby.

TvLine: Před pár týdny nám Ioan Gruffudd řekl, že ve finále bude příběh pěkně zaobalen. Řekli byste, že je to přesné?
Eric Charmelo: Je tady "matka všech cliffhangerů", která je položena na konci finále 1.série a to je dostačující pro další sérii. Ale finále bude uspokojující a odpovíme na otázky. Diváci se nebudou cítit podvedeni. Jak řekla Nicole, je to opravdu, opravdu zaručené. Ukojí Vás to, ale zároveň budete dychtit dozvědět se více.

TvLine: Co takhle drobné naznačení, týkající se "matky všechy cliffhangerů?"
Snyder: Jediné, co můžeme říci je tohle: máme speciální směr a pohon pro 1.sérii a tyhle cliffhangery celý ten směr změní. Změní to motivaci určitých postav. Jsme z finále nadšení. Milujeme na tom všechno, od režiséra až po název epizody. Je to skvělá epizoda a doufám, že fanoušci ji budou milovat stejně tak jako my.
Charmelo: Mám takový pocit, že předposlední epizoda se oproti té finálové bude zdát nudná (směje se). Pro tvůrce to byla opravdu výzva vtěsnat vše do téhle epizody, ale udělali jsme to velice organickou, zajímavou cestou.

TvLine: Když mluvíme o názvu epizody, všichni víme, že názvy epizod se odvyjí od dialogu, který v epizodě proběhne. Takže, je správné předpokládat, že jedna ze sester řekne "I'm The Good Twin?"
Snyder: Snažili jsme se najít tu pravou větu, která by mohla být názvem a když byla tato věta napsána, bylo to jasné. Nemůžu Vám říci, kdo tu větu řekne, ale budete se smát, až to uvidíte. Užijete si to a já Vám to nechci zkazit. Víte, co je má nejoblíbenější část? Eric Charmelo s knírkem. (směje se)
Charmelo: Nicole se taky objeví. Hraje barového povaleče. Pro Nicole to bylo velice snadné… (směje se)
Snyder: Bylo. Je snadné hrát barovou couru ve Wyomingu.
Charmelo: A je to ve scéně, kdy bude řečena věta "I'm the good twin."

TvLine: V jednom z dřívějších rozhovorů bylo řečeno, že na konci umře více lidí. Můžeme jich více očekávat dnes večer?
Snyder a Charmelo: Ano

TvLine: Ok, takže postavy, se kterými jsme se tuto sérii seznámili to možná až do konce nezvládnou?
Snyder: Správně, je to možné.
Charmelo: Je to krvavá lázeň. Ve finále umřou minimálně tři lidé.

TvLine: Někdo, koho uvidí fanoušci neradi umírat?
Charmelo: Je to možné. Záleží na tom, komu jste fandila. To je na téhle show skvělé. Jsou tu fanoušci, kteří milují darebáky a pak jsou tu fanoušci, kteří mají rádi hlavní představitele. Záleží na tom, komu fandíte. Jsem si jistý, že někteří lidé budou smutní.

TvLine: Minulý týden se objevil klip, ve kterém Siobhan lže Henrymu o výsledku testu otcovství - a on vypadá, že jí to věří! Je Henry opravdu takový hlupák? Nebo je za tím více?
Snyder: (směje se) Stane se to ze začátku epizody a je to velká část příběhu Henry/Siobhan a je to opravdu zajímavé. Slyšeli jsme fanoušky hlasitě a jasně, víme, že chtějí, aby se Henry postavil Siohbhan a aby viděl věci jasněji… Nemyslím si, že to bude zklamání.

TvLine: Další klip, týkající se finále, nám ukázal svatbu Andrewa a Siobhan, kterou se chystá Macawi zničit. Je tu možnost, že to není sen?
Snyder: Nechme tuhle záhadu neprozrazenou.

TvLine: Existuje svět, ve kterém mohou Andrew a Bridget existovat jako skutečný pár?
Snyder: Doufám, že ano, protože je zbožňuju! (směje se) Tohle je pro ně obrovská otázka - a je to velké! Jestliže mu Bridget řekne pravdu, bude schopen jí odpustit a přijmout to, kým skutečně je?
Charmelo: Bridget samozřejmě Andrewa podvádí, ale jestli někdo může pochopit jaké to je, je to právě Andrew.

TvLine: Takže je tu nějaké zadostiučinění pro diváky ve finále, kteří touží vidět nějakou skutečnou interakci nebo uznání mezi dvojčaty?
Charmelo: Je. Ve finále budou sestry v té samé místnosti, v tom samém čase, v současnosti.

TvLine: Je bezpečné předpokládat, že tuhle sérii jsme viděli Catherine naposledy?
Charmelo: Tuhle sérii, ano.

TvLine: Nějaká zmínka nebo odhalení pro Malcolma?
Charmelo: Do hry přichází nové informace, kde Malcolm může být, ale je to dost vágní, není to definitivní.

TvLine: A co je důležitější, bude mít chudák, dobře smýšlející Machado konečně přestávku?
Snyder: Ano! Ano! Ano!

TvLine: Je někdo na konci epizody šťastný?
Snyder: (dlouhá pauza) Je tu pár postav, které jsou na konci šťastné, ale nemusí to být nutně postavy, které chcete, aby šťastné byly. (směje se)
Charmelo: To je na téhle epizodě zajímavé. Krásně nastavuje laťku pro druhou sezónu. Pojďme předstírat, že naše postavy byly celou sérii v kukle a teď se konečně promění.
Snyder: Ďábelští motýli?
Charmelo: Ne motýli, ale další vývoj postav. V další sezóně budou jinde. Pro jednotlivé postay jsou tu zlomové body.
Snyder: Můžu Vám něco říci? Štěstí je nudné. (směje se).
Charmelo: Upřímně, tohle je ta nejvíce emotivní epizoda, kterou jsme udělali. Každá postava má hodně v sázce a je to mnohem reálnější než v předešlých dílech.

Překlad: Patty
Zdroj: Tv Line

Kristoffer Polaha: The Talk - April 16, 2012

17. dubna 2012 v 16:25 | Patty
Kristoffer Polaha byl včera hostem v show 'The Talk' (tuším, že u nás to vysílá prima love jako talk show Bez zábran nebo tak nějak), kde nemluvil o ničem jiném než o finále série, které nás dnes/zítra čeká. Tohle je zatím jen první část rozhovoru, zbytek později dodám, až se objeví.
Video si můžete pustit kliknutím na obrázek níže.

Ioan Gruffudd: Rachael Ray Show - April 12, 2012

14. dubna 2012 v 16:01 | Patty
Ioan dnes tweetnul (pro zájemce IoanGruffudd) odkaz na článek i s videem ze čtvrtečního večera, kdy byl hostem v Rachael Ray Show.
Video není na youtube, tudíž se na něj můžete podívat kliknutím na obrázek níže. Na té samé stránce si můžete přečíst i článek.

EDIT (15.4.) - přidávám celé video. Dostanete se na něj kliknutím na obrázek.

EW: Interview with Ioan Gruffudd

11. dubna 2012 v 14:59 | Patty
Objevil se další rozhovor s Ioanem, který tentokrát uveřejnila stránka Entertainment Weekly. Některé věci jsem vynechala, protože se z velké části opakuje jen to, co už bylo řečeno ve včerejším rozhovoru, takže jsem vypíchla jen ty nejdůležitější věci.
Ve finále série, které bude odvysíláno příští týden, tedy 17. dubna, dostanou diváci odpovědi na mnoho otázek. "Myslím si, že diváci budou šokováni tím, co uděláme a co se chystáme odhalit, ale nemusí být nutně překvapeni," říká. "Věci, které zodpovíme, by normálně trvaly pár sérií, stejně tak jako otázky, které jsme vytvořili v první epizodě. Ve finále přijde odhalení, takže je to dost intenzivní."

"Je tu jedna věc, která nebude zodpovězena a to stačí na další sérii. Jsem velmi optimistický. Vidím se v druhé sezóně."

Nakonec říká, že finální epizoda série by měla mít funkci finále seriálu, fanoušci touto neuvěřitelnou jízdou nebudou zklamaní. "Je tu pár věcí, které zůstanou nezodpovězeny, ale ne tak, abyste se cítili podvedeni."

Překlad: Patty
Zdroj: ew.com

Insider.com: Interview with Ioan Gruffudd

10. dubna 2012 v 21:52 | Patty
Před chvílí jsem dopřekládala rozsáhlý rozhovor s Ioanem. Mluví o dnešní/zítřejší epizodě a o velkém finále, které podle toho, co říká, bude opravdu stát za to.
Insider.com: Tohle je poprvé, co jste strávil celou sezónu u seriálu. Jaký pro Vás byl přechod od filmu k seriálu?
Ioan Gruffudd: Je to obrovský skok, když se dostanete na palubu seriálu. Bůh ví, že mě mohli zabít už v páté epizodě. Je to ta nejhezčí, nejoblíbenější, nejvíce vzrušující a nejuspokojivější věc, kterou jsem během své kariéry dělal. Abych byl upřímný, jsem z této zkušenosti tak trochu paf. I když v pilotním díle nebyl Andrew v popředí, byl jsem nadšený z toho, co mi Sarah Michelle Gellar a scénáristé řekli o tom, co se stane. Ale jsem stále ohromený, jakým směrem se děj každý týden ubírá.

Insider: Jedna z dějových linek je, že Bridget a Andrew se do sebe skutečně zamilovali. Co se Vám na tom líbí?
IG: Jsem rád, že diváci chtějí, aby se to stalo, protože cítí s Bridget, ale zároveň mají morální pochybnosti. Tohle se v životě stává pořád - lidé se do sebe zamilují, nezmůžou proti tomu nic a to se mi zdá docela zajímavé. A vzhledem k tomu, jaká Siobhan doopravdy je, je ještě mnohem jednodušší vcítit se do Andrewovy situace a doufat, že nakonec skončí s Bridget.

Insider: Myslíte si, že si zaslouží "…a žili spolu šťastně až do smrti?"
IG: Myslím, že ano. Myslím, že tohle je na této show tak skvělé. Tohle dělá tuhle show tak skvělým dramatem a myslím, že tohle je to, proč jsme tak závislí a přisátí k celé téhle věci.

Indider: Když mluvíme o Andrewově milostném životě, jeho ex-manželka Catherine v minulé epizodě do značné míry odhalila svůj ďábelský plán. Co nám můžete říci o dnešní epizodě?
IG: Dnešní epizoda je opravdu, opravdu intenzivní. A konec epizody… má takové šílené vyvrcholení, že se Vám nebude chtít věřit, že finále má být až příští týden. Měl jsem husí kůži při sledování minulé epizody - zboňuju, jak do sebe všechno úžasně zapadá, protože když tyto věci čtete na papíře, nemůžete si být nikdy jisti, jak se vyvinou. Je to příliš přitažené za vlasy? Bude to věrohodné? Myslím, že jsme si u publika získali důvěru.

Insider: Bridget se musí rozhodnout zda odhalit svou pravou identitu Andrewovi - myslíte, že by měla?
IG: Je těžké o tom mluvit, protože vím, co se stane…což neznamená, že Bridget Andrewovi pravdu řekne. Předtím, než jsme dostali do ruky scénář, jsem uvažoval, co by se mohlo odehrávat v druhé sérii, kdyby Bridget řekla Andrewovi pravdu. Jakým směrem bychom se ubírali? Osobně si myslím, že neodhalovat vše je mnohem zajímavější krok dopředu. Nechme fanoušky chtít více od druhé série. Naučil jsem se být trochu záhadný. Takže se prostě musíte dívat a uvidíte.

Insider: V jakém duchu zanechá věci finále série, když je budoucnost Ringer prozatím stále nejasná - obrovské množství cliffhangerů?
IG: Na spousty otázek, které jsme na začátku seriálu položili, dostanou diváci uspokojující odpovědi. Nebudou se cítit během posledních dvou epizod podvedeni. Věci budou zodpovězeny. To nám opět pokládá otázku: Jakým směrem se budeme ubírat? Jak může po tomhle seriál pokračovat dál? Fanoušci budou velmi spokojeni a budou si lámat hlavu s tím, o čem by mohla další série být.

Insider: Máte už nějaké zprávy o další sérii?
IG: Sarah Michelle je jedna z tvůrců seriálu a ti jediní mají právo o tom mluvit, ale pokud je mi známo, tak nemáme.

Insider: Někteří fanoušci si myslí, že by měl Andrew na konci skončit s Bridget - a Siobhan. Poslední střih by byl na ně tři v posteli. Jaký na to máte názor?
IG: (směje se) Věřte mi, tohle jsem si ve své fantazii přehrával během několika posledních týdnů. Jsem otřesený tím, že někdo uvažuje stejně jako já. Ale ano, pokud budu ve středu té postele, budu nadšený.

Překlad: Patty
Zdroj: theinsider.com

On the set of Ringer with Zoey Deutch

21. března 2012 v 14:43 | Patty

Kristoffer Polaha - CW Connect

17. března 2012 v 14:49 | Patty
Na youtube se objevilo video, ve kterém Kris odpovídá na otázky od fanoušků.

Ringer Q&A: Ioan Gruffudd on Cliffhangers, Working with SMG, and the Chances of a Second Season

6. března 2012 v 21:46 | Patty
Na internetu se objevil rozsáhlý rozhovor s Ioanem, konečně otázky, které mě zajímají :-D Trochu jsem to zkrátila (ale ne o moc, jedná se o pár vět) a vypíchla jen to nejzajímavější a nejdůležitější.

Ioan mluví o zvratech v Ringer, práci se Sarah Michelle Gellar, Andrewově motivaci a o tom, jakou má seriál šanci na další sérii.
Q: Musíte to slýchávat pořád, ale jak moc toho víte o dalším dění v Ringer?
Vím všechno, protože už jsem to natočil. (směje se) Dal bych Vám spousty spoilerů, ale obávám se, že by to všem zkazilo požitek ze seriálu. Tohle je na tom nejvíce nesnesitelné, když jste v pozici herce, protože vše chcete sdílet a celý smysl rozhovoru je získat povědomí o tom všem. Tak nějak žijeme a umíráme s těmito cliffhangery a s tím, co se děje dál. Je nemožné vyřešit všechny otázky a to i z poslední epizody.

Q: V určitém okamžiku si umím představit, že Andrew zjistí, že Bridget o své pravé identitě celou dobu lhala. Myslíte si, že by byl schopný jí odpustit, když se to stane?
Nevím, co se stane ve finále, protože scénář jsem dostal dnes ráno a ještě jsem ho nečetl. Ale pokud se tak stane a příští rok se vrátíme, a my všichni pevně držíme pěsti, myslím, že by to byl velmi zajímavý příběh o někom, kdo se znovu zamiloval - nebo si to alespoň myslí. Zda může odpustit a pochopit to, a jak to znovu vybudujeme, to netuším. Budeme mít od sebe určitý odstup? Odsťehuje se? Řekne jí, aby odešla? Pro další sérii je tu spousta prostoru. Je to docela vzrušující. Byl jsem trochu vyděšený - vytvořili jsme velké tajemství. Publikum nás nenechá zadržovat Andrewovo tajemství moc dlouho. Takže pokud se to nestane ve finále, jsem si jistý, že to bude vytvořeno jako velké odhalení pro další sezonu, možná hned pro první díl. Myslím, že by bylo fantastické, kdyby se museli znovu zamilovat a začít tak od nuly.

Q: Vy a Sarah Michelle Gellar mezi sebou máte přirozenou chemii a bylo skvělé dívat se, jak se do sebe Andrew a Bridget znovu zamilovávají. Jak se vyvíjí Váš vztah se Sarah v průběhu sezóny?
Právě jsem s ní byl na natáčení, točili jsme intimní scénu. Vlastně, každá scéna mezi námi je intimní, protože hrajeme manžele. Cítil jsem se tak trochu naštvaně, protože jsem si uvědomil, že se to všechno blíží ke konci….až dokončíme natáčení finální epizody. Byl bych hrozně šťastný, kdybychom se vrátili s druhou sérií, protože je to tak vzácné, mít tuhle příležitost. Být kolem někoho, koho opravdu dobře znáte a užívat si s nimi spousty legrace.
Zbožňuju ji. Je fantastická. Máme tolik věcí společných. Oba máme dcery, které jsou stejně staré - s rozdílem devíti dnů. Až do tohoto bodu jsme oba měli různorodé pracovní zkušenosti. Je mladší než já, ale myslím si, že oba za sebou máme spousty zkušeností, kterých si vážíme a ceníme. To, co máme, je fantastická práce, skvělá herecká příležitost.

Q: Fanoušci Ringer zřejmě nemají moc co mluvit do toho, zda dostane druhou sérii, ale co byste řekl těm, kteří s touto show byli od začátku?
Víte, byli jsme požehnáni, opravdu. Podpora - zejména online, na forech a od lidí, kteří o show tweetují. Je to zvláštní. Jsme tím ohromeni. Chtěli bychom jim poděkovat za jejich trpělivost. Bylo trochu zneklidňující, že měla show tak dlouhou pauzu. Vím, že mnoho fanoušků z toho bylo znepokojeno, stejně jako my. Myslím, že tohle je způsob, jakým věci v televizní společnosti fungují. Je tu skvělá, velká pauza přes Vánoce. Bohužel myslím, že naše show na to doplatila, protože týden co týden končí každý díl cliffhangerem. Nesledujete samostatný díl. Takže bychom rádi poděkovali fanouškům, oddaným fanouškům, kteří se vrátili a podpořili naši show. Jak všichni víme, jsou to čísla, která přesvědčí televizní společnost stisknout spoušť pro další sezónu.

Q: Vraťme se zpět k ději. Ptal jsem se Vás, zda by byl Andrew schopný odpustit Briget. A co Juliet? Byl by schopný odpustit své dceři, že byla součástí tak ohavného spiknutí?
Myslím, že tohle je trochu odlišná situace, protože ona je moje dcera a jak všichni víme, Catherine je manipulativní druh zločince. Musíte být velmi silná osoba, abyste do toho nebyl vtažen. Andrew do toho byl vtažen jako první, protože si ji vzal, jen aby byl zklamaný. Takže si myslím, že pro Andrewa by to bylo neuvěřitelně bolestné a bylo by to pro něj zklamáním, ale nakonec by Juliet musel odpustit to, co udělala.

Q: Zdá se, že všichni kolem Andrewa dělají špatné věci, zatímco on se jeví jako nevinný. Právě teď se nám však otvírá pohled na to, že všechno zase není zase tak perfektní.
Na téhle show je skvělé to, že jednou něco trochu vyřešíme nebo odpovíme na otázku, kterou jsme položili a něco jiného se podělá. V okamžiku, kdy se cítíte nejbezpečněji a uvolněně, co se týká příběhu, něco se změní. Myslím, že pro fanoušky Andrewa budou následující dvě nebo tři epizody velice zajímavé.

Q: Jako herec, jak nalézáte sympatie pro postavu, která dělá takové ne-moc-dobré-věci?
Je zajímavý, ten nápad, protože musíte milovat všechny postavy, které hrajete. V opačném případě je nemůžete plně reprezentovat. Takže musíte najít způsob, jak ospravedlnit jejich činy. Musíte najít způsob, jak pochopit, proč takovým způsobem jednali - ze strachu, z lásky nebo díky zesíleným emocím. Nemusí být nutně zlí. A já si myslím, že v případě Andrewa uvidíme věci, které se na povrch můžou jevit docela hrozivě, ale jsem si jistý, že za jeho činy se skrývají skutečné motivace.

Zdroj: Tv.com
Překlad: Patty

Sarah Michelle Gellar on Rachael Ray Show - February 21, 2012

21. února 2012 v 18:39 | Patty
Sarah se dnes objevila jako host v show Rachael Ray. Zatím se objevilo pouze video, později budou určitě také fotky.
Sarah pokračuje v propagaci 'Ringer' a na začátku videa je nová scéna z dnešního dílu se Siobhan a Bridget.

Sarah Michelle Gellar on Live! with Kelly - February 7, 2012

8. února 2012 v 11:16 | Patty

Sarah Michelle Gella on Watch What Happens To Live - February 6, 2012

8. února 2012 v 11:13 | Patty

Sarah Michelle Gellar on David Letterman - February 6, 2012

7. února 2012 v 11:56 | Patty
Sarah byla včera hostem v show Davida Lettermana. Video níže.

Sarah Michelle Gellar interview pro Global TV

4. února 2012 v 21:31 | Lucy

Objevil se rozsáhlý rohovor se Sarah o Ringer
Překlad: Patty
Zdroj: Zde
Už je to skoro deset let, co jsme naposledy viděli Sarah Michelle Gellar v televizi, v hlavním vysílacím čase, v televizním hitu 'Buffy the vampire slayer'. Po několika filmech a nějakém čase stráveném s rodinou je zpět, v roli dvojčat Bridget (6 měsíců střízlivá žena, která je na útěku) a Siobhan (její bohaté dvojče, žijící v New Yorku) v nehty-si-kousajícím trilleru 'Ringer.' Sarah Michelle Gellar mluvila o tom, jaké je to hrát dvojčata, proč jí trvalo tak dlouho, než se pustila do dalšího seriálu a jak balancuje mezi prací a rodinou.

V 'Ringer' hrajete Bridget, Siobhan a Bridget, která předstírá, že je Siobhan. Máte oblíbenkyni mezi těmito třemi postavami?
SMG: Tu, která má v danou chvíli nejlepší šatník. (směje se) Ne. Myslím, že je to jako s dětmi - musíte milovat a rozumět každému z nich individuálně. Když jsem Bridget, cítím, že všechny Bridgetiny motivy jsou správné a Siobhaniny špatné. A když jsem Siobhan, všechno co dělá Bridget je špatné. Snažím se dostat do hlavy každé z nich.

Byla jsem překvapena, po všech těch letech, když jsem zjistila, že máte pořád jen 32 nebo 33.
SMG: Co jste si myslela? Že bych měla mít tak 70? (směje se)

Proč jste byla mimo televizní obrazovky tak dlouhou dobu, a co Vás přimělo změnit názor, že jste se po všech těch letech vrátila?
SMG: Rozhodně jsem byla po Buffy dost vyhořelá. Ten seriál byl můj život. Bylo mi 18, když jsme točili pilotní epizodu a 24, když jsme skončili a já se vdala. Dělala jsem filmy, cestovala jsem a pracovala se skvělými herci - Andy Garcia, Alec Baldwin, Brendan Fraser, Forest Whitaker a Lee Pace. Pak jsem najednou měla dceru a zjistila jsem, že chci být doma. Chci ji ukládat ke spánku, ráno s ní vstávat a být tu pro ni, až půjde první den do školy. A nic nenabízí více, než televize. A zajímavé pro mě bylo, že jsem si neuvědomila, jak moc mi to chybělo, jak moc mi chybělo to vzrušení z nové epizody a dělat něco jiného, vidět ty stejné lidi v rodinném prostředí. Myslím, že kdybych si nedala na čas pauzu, nebyla bych schopná ocenit zkušenosti, které oceňuji teď. Ale může to být také mým pokročilým věkem. Nevím. (směje se)

Když například hrajete Siobhan, máte ten luxus, že odehrajete všechny její scény v jednom dni? Nebo v typickém natáčecím dni přecházíte od jednoho charakteru k druhému?
SMG: Jednou jsem pětkrát změnila postavu! Když točíme scénu s dvojčaty, jsou tu i případy, kdy měním postavu třikrát, čtyřikrát během jedné scény. Existují dny, kdy hraji celý den jen Siobhan nebo Bridget, ale ty nejsou moc časté.

Můžete nám něco říci o té výzvě, když točíte scény, jako je například ta na lodi, kdy jsou obě sestry pohromadě?
SMG: Pomáhá to, že technologie má za sebou tak dlouhou cestu. Na konci Buffy jsem hrála tři postavy. Teď je toho k dispozici mnohem více mezi náhradou obličeje a zastavení pohybu kamery. Co ale nakonec zjistíte je, že i přes veškerou technologii chcete najít srdce scény a srdce scény je to, že dva lidé spolu mluví.

V Buffy jste dělala hodně komplikovaných kousků. Děláte nějaké i teď?
SMG: No, vzhledem k mému pokročilému věku… (směje se) Ve skutečnosti máme trochu obavy z osteoporózy. Zatím nejkomplikovanější kousek, který jsem měla je ten, že stojím vedle velmi vysokého Kristoffera Polahy a Mikea Coltera a snažím se vypadat, že mi není sedm. Většinou je to jen o běhání a pronásledování. Ona nezachraňuje svět, snaží se zachránit pouze sebe. Ale musím držet zbraň, což je fajn, protože Buffy nikdy zbraň neměla.

Kde natáčíte Ringer?
SMG: Natáčíme tady, na západním pobřeží, protože to pro mě bylo důležité. Má dcera tady chodí do školky a má rodina tady žije.

Stále máte masivní Buffy fanouškovskou základnu. Doufáte, že fanoušci Buffy Vás budou následovat i do tého show?
SMG: To je vše, v co mohu opravdu doufat. Když si vybírám show, beru v úvahu, kdo jsou mí fanoušci, protože buďme upřímní, byli jsme náhrada na WB založena na základě neúspěšného filmu 'Buffy the vampire slayer'. Kdybychom neměli ohlasy od fanoušků a kritici by nás nepodporovali, zrušili by nás po čtyřech epizodách. Myslím, že jako herec chcete dělat různé věci, ale také myslím, že je našim úkolem přemýšlet o tom, kdo jsou naši fanoušci a co chtějí vidět. Protože buďme upřímní, tohle je nakonec ten důvod, proč to děláme. Dělám to, abych pobavila lidi, kteří chtějí sledovat to, co dělám.

Access Hollywood: Sarah Michelle Gellar and Ioan Gruffudd interview, Ringer set visit

30. ledna 2012 v 14:20 | Patty
Na stránkách accesshollywood.com se objevil rozvor se Sarah a Ioanem. Bohužel není k vidění na youtube, pouze na stránkách accesshollywod, tudíž nejde vložit na blog.
Pokud se na rozhovor chcete podívat (a já ho můžu jedině doporučit), odkazy najdete níže.
Celý rozhovor je rozdělen do tří částí.
Také se objevilo video, ve kterém uvidíte celou (no celou nejspíše ne, protože to má určitě ještě pokračování, ale to hlavní uvidíte) scénu, ve které Siobhan špěhuje Bridget a Andrewa. Doporučuju, protože Siobhanin WTF výraz stojí za to Smějící se
Ukázka je na začátku videa, dále v něm pak Adam Lambert hovoří o svém novém albu a tak dále, ale to už nás zajímat nemusí Smějící se
Video je ke shlédnutí taktéž pouze na stránkách accesshollywood.com, tudít odkaz opět najdete níže.Examiner: Interview s výkonnými producenty Ringer

26. ledna 2012 v 22:12 | Patty
Na stránce examiner.com se objevil docela rozsáhlý rozhovor s výkonnými producenty Ringer - Nicole Snyder a Ericem Charmelo, který jsem Vám přeložila.
Mluví o nadcházejících epizodách a o tom, že se budou v druhé polovině série řešit hlavně dva vztahy - Andrew/Bridget a Henry/Siobhan.
Je to docela vítaná změna po nic neříkajících rozhovorech s Kristofferem Polahou (nic proti němuSmějící se).

"V druhé polovině 1.série Ringer je hodně velkých věcí. Jednou z těchto věcí je také narůstající vztah Bridget a Andrewa. Tou další je záchrana vztahu Henryho a Siobhan" řekl výkonný producent Eric Charmelo při speciální projekci nové epizody Ringer 'It Just Got Normal', která dnes proběhla v Los Angeles.

"V druhé polovině série to bude více rozštěpené" pokračoval Charmelo o vývoji dvou milostných příběhů. "Vždycky jsem byl team Henry a Siobhan…bylo to jako spousta těch epických příběhů o lásce - skutečnost, že tato žena byla ochotná zajít tak daleko, aby mohla být s osobou, kterou opravdu miluje, myslím, že tohle je podstata všeho. Je to neuvěřitelné, dělá opravdu hrozné věci, ale je poháněna láskou, věřte nebo ne. "

"Ale v první polovině sezóny tam bylo co se týká tohoto vztahu tak málo k vidění - pár flashbacků, ale vždy s tím, že sebou nesli břímě mimomanželského poměru, který trval více než rok. "

"Bridget a Andrew v pilotním díle, to bylo jen o chtíči. A potom se to vyvinulo….zjistili jsme, že tam bylo tolik prostoru pro lásku a sladkých momentů a já myslím, že toho herci docílili i díky své vzájemné chemii a fanoušci na to pozitivně reagují a to je skvělé" přiznala výkonná producentka Nicole Snyder.

"Teď, v druhé polovině 1.série, Ringer konečně nabere rychlost a do popředí se dostanou všechny postavy. Siobhan, jak jste mohli vidět v podzimním finále, je zpátky v New Yorku a zdrží se, i když pravděpodobně ne trvale"

"Pokud chceš něco udělat dobře, udělej to sám" říká Snyder na přivedení Siobhan zpět do hry. "Takže, když Siobhan to, co chtěla nedostala z dálky, vrátila se, aby si to zařídila sama."

"Se Siobhan zpět v New Yorku, utíkající k Henrymu (protože New Yorku je menší než se může zdát, a také proto, že Siobhan chce k Henrymu utíkat), existuje dostatečný prostor prozkoumat to, co jí tak pohání, jaké jsou její motivy a o čem opravdu je skutečně její plán pomsty. Ačkoli to vypadá, že je jasné, že chce zničit svou sestru, je to také v některých ohledech i Andrew, koho chce zlikvidovat. "

"Diváci také mohou očekávat spusty ohňostrojů, zvratů, obratů a ano, ještě také další falešné stopy."

"Je to jen větší zábava, hrát si s dvojčaty, mít obě sestry ve stejném městě, je to jistý způsob interakce" smál se Charmelo s tím, že záležitosti mezi Bridget a Siobhan vyjdou na světlo během pár týdnů.

"Bude Vám Siobhan skutečně líto, což je vážně těžká věc, ale bude!" smál se.

"Možná, že není tak zlá, ale také se jí nedá sto procentně věřit." Jak připomněl Snyder: "Nikdy nevíme, co se Siobhan chystá říct - dokonce i lidem, které miluje. Možná řekne Henrymu pravdu, možná mu řekne jen poloviční pravdu. Udělá to, co musí, aby dosáhla svého."

Zdroj: examiner.com
Překlad: Patty

Kristoffer Polaha: PopSugar interview

24. ledna 2012 v 9:16 | Patty

Kristoffer Polaha: 'Siobhan’s return upsets everything, Henry is lost'

14. ledna 2012 v 9:59 | Patty
Ze čtvrteční TCA Winter Press Tour se objevilo také interview s Kristofferem, ve kterém mluví o druhé polovině 1. série Ringer, o Henryho 'temné stránce', o tom, že Siobhan svým návratem všechno zničí a také o práci s Nestorem Carbonellem a dalších věcech.

TV Line: rozhovor s Kristofferem Polahou

16. prosince 2011 v 20:36 | Patty
Protože vůbec nemám kopu učení, příští týden první zkoušku a nic lepšího na práci, přeložila jsem Vám rozhovor s Kristofferem Polahou Smějící se
Původně jsem ho překládat nechtěla, protože buďme upřímní, rozhovory s ním mě nezajímají a jeho postavu bych nejradši odstřelila na nejvzdálenější planetu, ale když už jsem na něj podruhé náhodou narazila a novinek je málo... Smějící se
Upozorňuji, že se jedná o volný překlad, smysl rozhovoru je stejný, jen jsem si některé věty poupravila více podle sebe.

Byl jste, jako součást obsazení, překvapen smrtí Gemmy? Nebo jste věděl, že role Tary Summers je od začátku jen dočasná?
Nevěděli jsme, jak Gemma ze show odejde, ale věděli jsme, že v budoucnu show opustí. Nikdo z nás, včetně Tary Summers, nevěděl, zda scénáristé nechají její příběh otevřený, aby se případně v budoucnu mohla vrátit… Takže bylo docela šokující když dostala kulku do hlavy. (smích)

Jak její vražda ovlivní Henryho? Uvidíme jeho novou, temnou stránku?
Pro Henryho to bude obrovký pocit viny a bude mít výčitky svědomí. Když o tom přemýšlíte, všechno se na začátku seriálu zdálo tak nevinné. Nikomu nebylo doopravdy ublíženo a to byla jen jedna z těhle věcí, víte? Lidé mají aférky.

Teď, když je skutečná Siobhan zpět v New Yorku a podle všeho sama, je tady nějaká šance, že se Henry stane "více informovaným" pokud jde o její skutečnost totožnost nebo místo pobytu?
Je tady šance.

Zaplní nějaká z nových žen, které se přidají do show - Madchen Amick a Andrea Roth - prázdnotu po Gemmě? A nebo možná Jaime Murray, ďábelská Olivie?
Co se týká Henryho tak ne. Pro Henryho je tu pouze jedna žena, a tou je Siobhan Martin.

Pojďme si říct něco o zapojení Gemmina bohatého otce do nadcházejících epizod.
Investiční společnost Martin/Charles se ho snaží po celá léta získat jako investora a v jedné z nadcházejících epizod bude Henry osloven, aby ho jako investora přivedl. V průběhu některých událostí bude nucen tomuto požadavku vyhovět. Gregory Harrison, který hraje mého tchána, je skvělý herec a bylo úžasné s ním pracovat. Myslím si, že ho scénáristé do show rozhodně ještě přivedou.

Je tu něco, z čeho jste nadšený, že fanoušci uvidí až se show vrátí?
Nestor (Carbonell) je skvělý (jako agent Machado) a máme několik scén v nadcházejících epizodách, takže tohle je to na co se můžou těšit. Je to mistr klidu. Také se chystám točit scénu mezi Henrym, Malcolmem a Andrewem.

V jakém duchu se show ponese příští rok? Je tu nějaký posun dopředu co se týká vývoje událostí v podzimním finále?
Ne, navazujeme přesně tam, kde jsme skončili.

Zdroj: Tv Line.com
Překlad: Patty

TV Guide: Eric Charmelo a Nicole Snyder o šokujícím podzimním finále

1. prosince 2011 v 16:12 | LucyPOZOR! Tento článek obsahuje zásadní spoilery týkající se 10. dílu a také dílů následujících po vánoční pauze. Takže pokud jste 10. díl ještě neviděli a nechcete přijít o překvapení tenhle článek radši ignorujte.

Letošní podzimní finále Ringer nám ukázalo, že následky toho, že si Bridget přisvojila Siobhanin život mohou být docela smrtící.

Poté, co byla většinu série pohřešována, se Gemma (Tara Summers) stala první skutečnou obětí a to jen chvíli před tím, než ji skutečná Siobhan přijela zachránit. A fakt, že Bridget tajně převzala identitu své sestry si tak Gemma vzala do hrobu.

TvGuide.com odchytil výkonné producenty seriálu, kterými jsou Eric Charmelo a Nicole Snyder, aby se jich zeptal, jak další vývoj událostí změní plány obou sester. Plus: Když je teď Siobhan zpět v New Yorku, setkají se sestry tváří v tvář?

Co stálo za rozhodnutím zabít Gemmu?

Eric Charmelo: Upřímně, zdálo se to organické v rámci příběhu. Snažíme se vytvářet svět, kde jsou sázky vysoké a nikdo není v bezpečí. Bohužel, v této oblasti se mají tendenci hromadit počty mrtvých. Bridget žije v tomto velmi nebezpečném světě, kde jsou sázky příliš vysoké.
Nicole Snyder: Byla to krvavá lázeň. Byli jsme si toho moc dobře vědomi, ale takovéhle krvavé lázně je zábavné psát. Skvělá věc na této show je ta, že fakt, že jste mrtvý neznamená, že už Vás nikdy znovu neuvidíme. Máme hodně flashbacků.

Jak každého ovlivní smrt Gemmy?
Eric Charmelo: Když se vrátíme zpět po prázdninách, budou se epizody odehrávat téměř v reálném čase, takže tam musí být nějaké truchlící období. Bude se to řešit v další epizodě, ale nebudeme se na to až tak zaměřovat.

Henry (Kristoffer Polaha) je naštvaný na Bridget a podezřívá ji, že má prsty ve zmizení Gemmy. Jak to ovlivní jejich vztah?
Nicole Snyder: Nejenomže Henry truchlí, ale také směruje svou zlost na něco a na někoho a jeho cílem je Bridget.


První polovina sezóny byla zaměřena na Gemmino zmizení, na co tedy bude zaměřena druhá půlka série?
Charmelo: Teď, když je Siobhan zpět v New Yorku, budou obě sestry hrát jakousi šachovou partii a v sázce je toho mnohem více, protože jsou obě ve stejném městě. Nakonec se jejich cesty zkříží.
Snyder: Hodně byl kladen důraz na Gemmu a nyní se Bridget může vrátit ke své původní otázce, která zněla: Kdo se snažil zabít Siobhan?
Charmelo: Utahujeme šrouby víc a víc. Stává se z toho žhavý tlakový hrnec, který se chystá k výbuchu na konci sezóny. Čím více lží Bridget říká, tím více škody musí napáchat aby to udržela pod kontrolou.

Jak vypadá budoucnost pro Bridget a Andrewa (Ioan Gruffudd)?
Charmelo: I přesto, že jsou "manželé 6 let", je tohle pro Bridget první skutečný a střízlivý vztah, který kdy měla. Takže, když se do tohohle chlapa zamilovala, dívá se na svět skrze růžové brýle, protože tohle pro ni znamená všechno. Je to velmi zajímavé, dynamické a ironií je, že tohle vše je pouze půjčený život. Začíná žít ve fantazii a vystřízlivěním je pro ni fakt, že nic z toho není její a vše je postavené na lži a tak se s tím musí nějak smířit.
Snyder: Jejich vztah posílí, rozkvete a stane se velmi reálným, ale budou mít spory. Věci pro ně nebudou snadné.

Ovládne někdy Bridget vina za to, že si přivlastnila Siobhanin život?
Snyder: Bude s ní.
Charmelo: Bude podle toho také jednat. V jistém momentě nad ní vina zvítězí a Bridget se ocitne v kritickém bodě.

Andrew vypadá jako jediný nevinný člověk v celém seriálu. Není to příliš dobré na to, aby to byla pravda?
Snyder: V téhle show není nikdo nevinný.
Charmelo: S každou postavou je tohle vše jen maska. Hrajeme si s tématem duplicity, a lidé nosí různé masky, takže to, co vidíte nemusí být nutně to, co dostanete.
Snyder: Andrew je dobrý člověk, ale není nevinný.

Od začátku je kladena otázka a to, zda někdo odhalí její tajemství? Gemma to zjistila a teď je mrtvá. Obsadí někdo Gemmino místo?
Charmelo: To, že Bridget žije tenhle dvojí život je riziko a každou chvíli na to někdo může přijít. To, co se dozví v podzimním finále je to, že pokud se lidé dozví její tajemství , umřou. Z toho plyne ponaučení, že pro ni je lepší mít pusu zavřenou, aby udržela lidi v bezpečí.

Siobhan je stále těhotná, takže na co se můžeme těšit, ať už je možným otcem dítěte kdokoli?
Charmelo: Fakt, že je těhotná bude její trumf při vyjednávání. Existují tři muži, kterých to dítě může být a ona se to bude snažit využívat ve svůj prospěch, aby tak mohla realizovat svůj plán. Uvidíme velmi reálnou, empatickou a soucitnou část Siobhan, kterou jsme až doposud neviděli. Zjistíme také jaká zásadní událost vedla k tomu, že způsobila takový rozpor mezi sestrami.

Co se doopravdy stalo mezi Juliet (Zooey Deutch) a jejím učitelem, panem Carpenterem (Jason Dohring)?
Snyder: Rozhodně je tu něco, co se chystáme odhalit. Stejně jako u všeho ostatního v téhle show, necháváme se vést jednou cestou, kterou pak můžeme zakroutit do úplně nového směru a tak Vás tento příběh udrží na nohou. Je to velká část tajemství.

Andrewova bývalá manželka Catherine (Andrea Roth) přijede do města. Jaké to bude mezi ní, Andrewem a Bridget?
Charmelo: Je to agresivní. Řekněme, že Andrew má typ. Přitahují ho určité typy žen, takže netřeba dodávat, že tyto dvě ženy mají problém vyjít jedna s druhou, protože si jsou tak podobné.
Snyder: Jak jsme stanovili na začátku seriálu, Andrew začal svůj vztah se Siobhan, zatímco byl stále ženatý. Takže mezi těmito lidmi je hodně zlé krve.
Charmelo: Zamíchá kartami.

Jak bude Malcolm (Mike Colter) teď zapadat do života Bridget, když ona nemá v plánu Andrewa opustit?
Charmelo: Stane se spojencem Bridget. Také se stane Watsonem v jejím Holmesovi ve snaze přijít na to, co se stalo Siobhan.

Zdroj: TvGuide.com
Překlad: Patty

Sarah Michelle Gellar - Jimmy Kimmel Live

15. listopadu 2011 v 11:06 | Patty
Včera večer se Sarah objevila jako host v show Jimmyho Kimmela. Na celý rozhovor se můžete níže podívat. Je rozdělen do tří částí.
 
 

Reklama