Květen 2012

Teen Choice Awards 2012

19. května 2012 v 15:18 | Patty
Objevily se nominace na cenu Teen Choice Awards. Nominována byla i Sarah Michelle Gellar v kategorii TV Actress Drama. Hlasování už začalo a můžete hlasovat každý den. Abyste mohli hlasovat, musíte se nejdříve přihlásit.
Vyhlášení proběhne v neděli, 22. července na televizní stanici FOX.

Jen taková drobnost. Při přihlášení to po Vás bude chtít datum narození, ale může nastat problém, protože těm, kterým už není "náct", stejně jako mě, se přihlásit nepůjde, tudíž budete muset o svém datu narození trochu zalhat a ubrat si roky tak, aby Vám bylo nejvíce devatenáct. Pak Vás to dál pustí.


CW upfront 2012

17. května 2012 v 19:38 | Patty
Přináším Vám čerstvé informace z CW upfront, která se v těchto okamžicích koná v New Yorku. Z Ringer se na upfront nikdo neobjevil, ale to se dalo čekat, když nám seriál zrušili.

Nejžhavější novinkou je schema podzimního vysílání.

Pondělí
8:00 - 90210
9:00 - Gossip Girl

Úterý
8:00 - Hart of Dixie
9:00 - Emily Owens, HD (původně seriál First Cut, který byl přejmenován)

Středa
8:00 - Arrow
9:00 - Supernatural

Čtvrtek
8:00 - The Vampire Diaries

Pátek
8:00 - America's Next Top Model
9:00 - Nikita

V midseason se budou vysílat seriály The Carrie Diaries a Cult.

U nových seriálů jsem Vám dala odkaz na trailer (tedy spíše sneak peeky), pokud by měl někdo zájem :)

Co se mě týká, dám šanci seriálu Beauty and the Beast, v hlavní roli s Kristin Kreuk (Smallville) a Jay Ryanem (Terra Nova). A co vy? Dáte šanci nějakému novému seriálu nebo jste na CW úplně zanevřeli?

Co se týká Sarah, nemusíme se bát, že ji na obrazovkách zase neuvidíme. Prezident CW na tiskové konferenci řekl, že Sarah se na CW vrátí buď jako producentka nebo jako herečka, ale vrátí se.

Kristoffer Polaha talks Ringer cancellation

16. května 2012 v 10:03 | Patty |  Interviews
Na youtube se objevilo video, ve kterém Kristoffer Polaha mluví o zrušení Ringer a také o tom, co se mohlo stát v 2.sérii.

Ringer oficiálně zrušen

11. května 2012 v 23:58 | Patty
Bohužel, je to tak. Ale asi to drtivá většina z Vás čekala. Ringer byl před chvílí oficiálně zrušen. Nemám víc k tomu co dodat. :(

Co se týká dalších seriálů CW obnoveny byly seriály Gossip Girl (dostal 11 posledních epizod), Nikita i Hart of Dixie (oba dostaly plnou sérii, tudíž 22 dílů).
Zrušeny byly pouze seriály Ringer a The Secret Circle.

Mimo to také CW zveřejnila seznam nových seriálů, které dostaly zelenou. Jsou to seriály: The Carrie Diaries, Arrow, Beauty and the Beast, Cult a First Cut.

Ioan Gruffudd - new shoots

10. května 2012 v 20:08 | Lucy |  Gallery update
Ioan Gruffudd již před časem nafotil nový shoot, ale až teď se oficiální shooty objevili. K tomu máme také dva scany, které jsou bohužel nečitelné a ještě jedna fotečka behind the scenes :) Ani bych Ioana nepoznala, jak je sexy ;D
A k tomu všemu přidávám ještě naprosto skvělé video, kde celé focení probíhá.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY LINK:


Ringer a The Secret Circle prakticky mrtvé, pro ostatní seriály to vypadá dobře

8. května 2012 v 21:16 | Patty |  Ringer
Na spoilertv se objevila nemilá zpráva.
Podle zdrojů CW, jsou seriály The Secret Circle a Ringer prakticky mrtvé. Nikita, Hart of Dixie a Gossip Girl budou pravděpodobně obnoveny, i když to pro všechny vypadá na poloviční sérii. Navíc se CW chystá vypustit několik nových seriálů. Zelenou s velkou pravděpodobností dostane Arrow, The Carrie Diaries, Beauty and the Beast, First Cut, The Selection a Cult. I když ohledně Cult začíná mít CW pochybnosti.

Co se týká seriálů The Vampire Diaries, Supernatural a 90210, tak ty byly před pár dny oficiálně obnoveny.

Takhle to tedy prozatím vypadá, vyjadřovat se k tomu radši nebudu, protože to by lítala jen sprostá slova. Pokud se tu přeci jen najde někdo, kdo stále doufá v druhou sérii, doufejte. Člověk nikdy neví, třeba CW překvapí :-)

Kristoffer Polaha: on the set of Awkward

3. května 2012 v 19:16 | Patty |  Gallery update
Asi si pamatujete, že jsem v jednom z předešlých článků psala, že Kristoffer se objeví ve dvou epizodách seriálu Awkward.
Na internetu se objevila první fotka z natáčení, na které je společně i s Nikki DeLoach.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ZOEY-DEUTCH.BLOG.CZ

1. května 2012 v 19:36 | Patty & Lucy

S Lucy jsme vymýšlely, co teď, když je budoucnost Ringer dosti nahnutá a je docela pravděpodobné, že další série nebude. Tohle sebou samozřejmě nese především neaktualizace na blogu, protože tím pádem by nebylo co přidávat, ale rušit blog je nám líto. Přidávaly bychom tedy jen fotky z akcí herců popřípadě nějaké další novinky okolo nich, ale to není moc časté, takže si dovedete představit, jak to tady bude asi, v případě zrušení Ringer, s aktualizacemi vypadat. Ale kdo ví, naděje umírá poslední a třeba Ringer další sérii dostane. Já v to pevně doufám.

Co tímhle článkem chci říct? Jak je už z nadpisu nejspíše jasné, s Lucy jsme založily blog o ZOEY DEUTCH. Blog už je funkční, jen galerie se bude postupně dodělávat.

Dokonalý design a vše s ním spojené má na svědomí talentovaná Lucy, jak jinak :-) Budeme rádi za každý Váš komentář a za každého pravidelného návštěvníka :-)

Pokud jste si tedy oblíbili její postavu Juliet v Ringer a nebo se jen zajímáte o Zoey navštivte náš blog na adrese zoey-deutch.blog.cz.

Save One Show - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZE

1. května 2012 v 8:40 | Patty |  Ringer
Vyhlášení vítěze ankety Save One Show je tady a jak asi všichni čekali, vítězem se stal bohužel seriál Community. Ringer nakonec skončil třetí.
Community (36,6%)
Body of Proof (32,7%)
Ringer (21,2%)