Eonline: Rekapitulace finále & malé info o tom, co by se mohlo odehrávat v další sérii

19. dubna 2012 v 20:58 | Patty |  Interviews
Objevily se dva rozhovory, které tak trochu rekapitulují finále série a naznačují co by se mohlo odehrávat eventuálně v další sérii seriálu. První rozhovor jsem přeložila, na druhý už dneska nemám sílu, takže ho tady najdete přeložený během zítřka.
Upozorňuji, že pokud jste díl ještě neviděli, čtěte článek jen na vlastní nebezpečí, protože obsahuje ZÁSADNÍ SPOILERY týkající se finále.


Ringer ukončil svou první sérii bez toho, aby se sestry tváří v tvář setkaly. Bridget nevědomky zachránila Siobhan tím, že zastřelila Bodawaye, ale neuvědomila si, že to byla její údajně mrtvá sestra, koho zachránila, až do doby, než uviděla záznam z kamery. Zatímco někteří diváci byli frustrováni z toho, v jaké nevědomosti z nahrané smrti Siobhan Bridget žije, Snyder hájí své rozhodnutí.

"Pokud o tom popřemýšlíte, protože diváci to tajemství znají, můžete si rychle začít myslet, 'Oh, Bridget možná vypadá hloupě', ale realita scénáře je taková, že Bridget si myslí, že je její sestra mrtvá. Myslí si, že její sestra je mrtvá, takže uvažovat o tom, že někdo svou smrt jen sfalšoval je šílená myškenka. Nemyslím si, že to z Bridget dělá hloupou," vysvětluje. "Vlastně si myslím, že jakákoli stopa, kterou Bridget dostane, ji vede blíže ke zjištění. Žije ve světě 'má sestra se zabila', takže proč by si měla myslet něco jiného?"

Alespoň Siobhan konečně dostala ochutnat své vlastní medicíny, když jí Henry okradl o všechny její peníze poté, co mu lhala o otcovství dvojčat. Zatímco se zdá, že se Henry vydává beztrestnou cestou, Charmelo popichuje, že za vraždu Tylera by mohl být v další sezóně opět stíhán.

A pokud jde o Siobhan? Zdá se, že na ni její dvojčata mohou mít v další sezóně "změkčovací" efekt. "Pokaždé, když máte děti, začínáte svět vidět skrze jejich oči. Díváte se na věci z jiné perspektivy a myslím, že to bude mít nevyhnutelný dopad na vztah s její sestrou," říká Charmelo.

Vztah Bridget a Andrewa byl skutečným vrcholem celé sezóny. Zatímco Bridget doufá, že odhalí Andrewovi pravdu za svých vlastních podmínek, Henryho tchán jí udělí ránu, když Andrewovi odhalí Siobhaninu aférku s Henrym.

Bridget doufá, že ji Andrew může milovat pro to, kým je a Andrew ji řekne, že ji opravdu miluje, ale že ví, že všechno to byla jen lež.

Zatímco se ve finále vztah Andrewa a Bridget dostal do zcela bezvýchodné situace, fanoušci mohou najít útěchu v této Charmelově citaci: "Myslím, že Bridget a Andrew je jeden ze vtahů, který jsme nevytvořili jen my, ale také fanoušci. Na povrchu toho všeho je nedostatek vztahu mezi sestrami. A v druhé sérii, uvidí se někdy tváří v tvář a změní se jejich motivy? Myslím si, že tyhle dva vztahy jsou jádrem této show."

Pokud jde o příběhy, na které jsou nejvíce hrdí, Charmelo říká: "Miloval jsem celou tu věc s tím, kdo se snaží zabít Siobhan a Bridget a jak se snaží přijít na to, kdo za tím vším je. Myslím, že se to vše odehrávalo velice zajímavým a organickým způsobem." Pokud jde o Snyder: "Jsem velmi hrdá na to, jakým způsobem jsme vyprávěli minulost sester a smrt Seana. Myslím si, že tenhle příběh je něco, na co může být člověk hrdý."

Překlad: Patty
Zdroj: eonline.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cenicienta Cenicienta | Web | 19. dubna 2012 v 22:34 | Reagovat

Rozhodně jsem si nemyslela, že Bridget je hloupá. Hloupý mi připadal někdo jiný (Ehm, ehm.. Henry).
Není fér, že nám tohle říkají. Nejdřív nám musí říct, že druhá série bude. Pak teprv nám můžou říct, co tam máme čekat.

2 Jenny Jenny | Web | 20. dubna 2012 v 16:45 | Reagovat

Dík za překlad :-) Závěr série byl perfektní, opravdu bych si přála pokračování. Nemám ráda, když mají seriály moc sérií (mimo sitcomy), takže by mi stačila 1 další série, ale aspoň něco :-)

3 valleria valleria | Web | 20. dubna 2012 v 17:36 | Reagovat

Byla jsem dost překvapená z Henryho, a že je pravda opravdu venku, nevěřila jsem, že k tomu dojde :D druhá séria má na co navazovat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama