Duben 2012

Hodnocení pilotů CW na sezónu 2012/2013

29. dubna 2012 v 17:30 | Patty
Dnes trochu depresivnější zpráva. I když to můžeme pojmout trochu veseleji a můžeme zkusit tipovat, které seriály CW zruší. Můj osobní tip je, že z kola ven půjdou tři - Hart of Dixie, Nikita a bohužel také Ringer. Možná The Secret Circle, kterému sledovanost poslední dobou dost klesla. U Gossip Girl se mluví o poloviční poslední řadě. Možná, že by mohlo vypadnou i 90210, ale je to seriál na ten samý způsob co Gossip Girl, takže si ho CW nejspíše ještě minimálně jednu sérii ponechá.

Stojím si za názorem, že CW si za nízkou sledovanost Ringer, která šíleně začala klesat od epizody 1x11, může sama. Hrob si totiž vykopala tou nechutně dlouhou dvouměsíční vánoční pauzou, kdy premiéru 1x11 posunula až na 31.ledna, kvůli nesmyslné reality show, kterou stejně po pár dílech díky špatné sledovanosti zrušila.

Začínám s tím proto, že se objevila zpráva o hodnocení objednaných pilotů (FOX, CBS, ABC, NBC a CW) na sezónu 2012/2013. Podle všeho si piloty, které objednalo CW vedou nadmíru dobře. Nejlepší reakce sklízí The Carrie Diaries, Arrow a Beauty and the Beast. Dobré ohlasy mají také piloty seriálů Cult, Selection a First Cut.

Dle mého názoru dostane zelenou seriál The Carrie Diaries, Arrow and Beauty and the Beast. A tím pádem bude muset CW uvolnit místo...

Další podrobnosti o testování pilotů si můžete přečíst na webu gorilla.cz.

Jaký je Váš tip? Kdo půjde z kola ven?

Zdroj: gorilla.cz

Hudba z 1.série

28. dubna 2012 v 19:44 | Patty |  Ringer
Sepsala jsem Vám seznam všech písní, které v jednotlivých dílech Ringer zazněly. Kurzívou je napsán název písně.

1x01 Pilot
25 Or 6 to 4 - Pacifika
Cinema - Benny Bannasi (feat. Gary Go)
Go For Miles - Tight White Jean
I Fall to Pieces - Patsy Cline
Kickface - Little Foot Long Foot
Lost in Dances - Freedom or Death
MDV Neverest - Hey Champ
Purified - Tamar Kaprelian
Secret Chambers - Revision
We Won't Run - Sarah Blasko
You Sink Me - Justin Clayton

1x02 She's Ruining Everything
Who Are You, Really? - Mikky Ekko
Crystalfilm - Little Dragon
Come in from the Rain - Sponge
You Showed Me - The Watson Twins
Break Out - Neil Ormandy
Boy Wait 4 This - White Light Syndrome
Feel the Love - Fonzerelli (feat. Digital Glitter)
Hold On - The Chain Gang of 1974
Little Deschutes - Laura Veirs
Televised - Calla
Everything - Lifehouse

1x03 If You Ever Want a French Lesson
She's a River - Firehorse
Leanin - Niko Villamor
Dragon Lady - Street Light Suzie
Je Bois Monsieur - LaFille
Cream Cadillac - Beat Ventriloquists (feat. Dane Hall)
Hell's Angel - Thurz (feat. Bj The Chicago Kid)
Strikefoot - Sea of Bees
Le Male Appetit - LaFille
Video Games - Lana Del Rey
Glory Box - Portishead
Think I Love Her - DJ Smiles
The Masters - LLgl TnDR

Sarah Michelle Gellar je podruhé těhotná

27. dubna 2012 v 8:29 | Patty |  RingerSarah Michelle Gellar a její manžel Freddie Prinze Jr. očekávají druhého potomka. Zveřejnil to magazín People, kterému to potvrdil zdroj blízký Sarah.


"Sarah a Freddie jsou nadšení," říká zdroj blízký Sarah magazínu People.

"Svou malou holčičku milují více než cokoli jiného na světě a ví, že teď se jejich láska zdvojnásobí. Je fantastická máma. Je to skvělá zpráva."

Sarah a Freddie už mají doma dvouroční holčičku Charlotte Grace, která se narodila v září 2009.

Zdroj: people.com

Save One Show - FINÁLOVÉ KOLO!

23. dubna 2012 v 16:04 | Patty |  Ringer
Finálové kolo hlasování bylo spuštěno! Tentokrát se jede na vítězství, takže se musíme snažit! Další takovouhle šanci už nedostaneme.Opět vede seriál Body of Proof. Nechápu, jak to ti lidi dělají, protože ještě před pár minutami vedl Ringer. Takže hlasujte, musíme být první!
Jen připomínám, že hlasovat můžete kolikrát chcete. Hlasování bude ukončeno v neděli - 29. dubna, takže tentokrát se hlasuje celý týden.


Názvy epizod

21. dubna 2012 v 13:00 | Patty |  Ringer
Opět taková malá perlička, teď, když už nejsou novinky téměř žádné, jen sem tam nějaký rozhovor. Sepsala jsem Vám názvy všech epizod, plus osobu, která se o název epizody v daném dílu zasloužila.
Nejvíce názvů řekla Juliet - 7, nejméně Bridget - žádný.
1x01 Pilot (-)
1x02 She's Ruining Everything (Siobhan)
1x03 If You Ever Want a French Lesson (Siobhan)
1x04 It's Gonna Kill Me, But I'll Do It (Henry)
1x05 A Whole New Kind of Bitch (Juliet)
1x06 Poor Kids Do It Every Day (Juliet)
1x07 Oh, Gawd There's Two of Them? (Juliet)
1x08 Maybe We Can Get a Dog Instead (Juliet)
1x09 Shut Up and Eat Your Bologna (Charlie)
1x10 That's What You Get For Trying To Kill Me (Gemma)
1x11 It Just Got Normal (Juliet)
1x12 What Are You Doing Here, Ho-Bag? (Juliet)
1x13 It's Easy To Cry When This Much Cash Is Involved (Tessa)
1x14 Whores Don't Make That Much (matka Tessy)
1x15 P.S. You're and Idiot (Catherine)
1x16 You're Way Too Pretty To Go To Jail (Olivia)
1x17 What We Have is Worth the Pain (Andrew)
1x18 That Woman's Never Been a Victim Her Entire Life (Andrew)
1x19 Let's Kill Bridget (Machado)
1x20 If You're Just an Evil Bitch Then Get Over It (Juliet)
1x21 It's Called Improvising, Bitch! (Catherine)
1x22 I'm The Good Twin (Siobhan)
Zdroj obrázku: fckyeahringer.tumblr.com

Hollywood Reporter: Interview s výkonnou producentkou Pam Veasey

20. dubna 2012 v 19:33 | Patty |  Interviews
Druhý rozhovor, který jsem Vám včera slíbila. Tentokrát s výkonnou producentkou Pam Veasey.
V předposlední epizodě jsme zjistili, že Andrewova (Ioan Gruffudd) ex-manželka Catherine (Andrea Roth) se celou dobu pokoušela zabít Siobhan. V úterním finále jsme se také dozvěděli, jak daleko Siobhan se svým plánem zašla, aby odstranila svou sestru tím, že převezme její místo. Také, Bridget přiznala svou pravou identitu Andrewovi a Juliet (Zoey Deutch), což nedopadlo moc dobře, ale bylo zde také ještě jedno velké odhalení, které otevřelo nové dveře příběhu: Bridget už nyní ví, že Siobhan je naživu.

"Cítila jsem, že je to správné. Je čas nechat Bridget, aby taky měla navrch," říká výkonná producentka Pam Veasey. "Celý rok skrývala tajemství. Co když to zjistí? Jaké následky to pro mě bude mít? Nemůžu se vrátit domů. Nemůžu se vrátit do Wyomingu. Nemůžu se vrátit do Tahoe. Moje sestra spáchala sebevraždu. Kráčela jsem v jejích šlépějích. Vždycky byla v obraně. Nastal čas dát Bridget trochu více informací, aby mohla přejít do útoku."

Obě sestry jsou nyní v New Yorku, jejich krytí bylo odhaleno a jsou samy. Takže, kde bychom byli, kdyby CW obnovilo Ringer pro další sezónu? "Další série by byla odkázána na žití v současnosti.," říká Veasey.

"Pokud se zamyslíte nad první sérií, měla hodně příběhů odehrávajících se v pozadí," pokračuje. "Krásné na další sezóně by bylo, že bychom žili v přítomnosti, pouze v přítomnosti. To je krásné na zodpovídání všech otázek. Všechna tajemství jsou venku, teď jsou tu důsledky lží a pravdy."
Veasey, která je také výkonnou producentkou CSI: NY (vysílá stanice CBS) říká, že ještě pořád nemá tušení, zda bude seriál obnoven. Ale naštěstí je Ringer vysílán na CW, takže to nutně neznamená rozhodnutí o obnovení postavené na nízké sledovanosti.

"Sledovanost byla výzvou k pochopení," říká. "CW funguje úplně jinak," vysvětluje. "Má to co dělat s brilantně novou technologií, že lidé stahují a tweetují. Máme největší počet stažení z iTunes."

Překlad: Patty
Zdroj: hollywoodreporter.com

Save One Show - INFO

20. dubna 2012 v 7:15 | Patty |  Ringer
První pětice byla vyhlášena, momentálně se hlasuje (tedy spíše tweetuje) o to, který seriál dostane 'divokou kartu', tedy bude navrácen zpět do hlasování. Do finále proti sobě tedy nepůjde seriálů pět, ale šest. Pokud máte někdo zájem a máte twitter, na twitter KristinDSantos můžete až do neděle tweetovat seriál, který chcete, aby 'divokou kartu' dostal.

Podrobnější informace například o tom, jak by měl vypadat Váš tweet najdete TADY.

V pondělí 23. dubna bude spuštěno poslední kolo hlasování a my se budeme muset hodně snažit, aby nám první místo zase neukradl Body of Proof.

Do první pětice se probojovaly tyto seriály:
1. Body of Proof (ABC)
2. Community (NBC)
3. Fringe (FOX)
4. Nikita (CW)
5. Ringer (CW)
6. seriál, který dostane divokou kartu

Eonline: Rekapitulace finále & malé info o tom, co by se mohlo odehrávat v další sérii

19. dubna 2012 v 20:58 | Patty |  Interviews
Objevily se dva rozhovory, které tak trochu rekapitulují finále série a naznačují co by se mohlo odehrávat eventuálně v další sérii seriálu. První rozhovor jsem přeložila, na druhý už dneska nemám sílu, takže ho tady najdete přeložený během zítřka.
Upozorňuji, že pokud jste díl ještě neviděli, čtěte článek jen na vlastní nebezpečí, protože obsahuje ZÁSADNÍ SPOILERY týkající se finále.


Ringer ukončil svou první sérii bez toho, aby se sestry tváří v tvář setkaly. Bridget nevědomky zachránila Siobhan tím, že zastřelila Bodawaye, ale neuvědomila si, že to byla její údajně mrtvá sestra, koho zachránila, až do doby, než uviděla záznam z kamery. Zatímco někteří diváci byli frustrováni z toho, v jaké nevědomosti z nahrané smrti Siobhan Bridget žije, Snyder hájí své rozhodnutí.

"Pokud o tom popřemýšlíte, protože diváci to tajemství znají, můžete si rychle začít myslet, 'Oh, Bridget možná vypadá hloupě', ale realita scénáře je taková, že Bridget si myslí, že je její sestra mrtvá. Myslí si, že její sestra je mrtvá, takže uvažovat o tom, že někdo svou smrt jen sfalšoval je šílená myškenka. Nemyslím si, že to z Bridget dělá hloupou," vysvětluje. "Vlastně si myslím, že jakákoli stopa, kterou Bridget dostane, ji vede blíže ke zjištění. Žije ve světě 'má sestra se zabila', takže proč by si měla myslet něco jiného?"

Alespoň Siobhan konečně dostala ochutnat své vlastní medicíny, když jí Henry okradl o všechny její peníze poté, co mu lhala o otcovství dvojčat. Zatímco se zdá, že se Henry vydává beztrestnou cestou, Charmelo popichuje, že za vraždu Tylera by mohl být v další sezóně opět stíhán.

A pokud jde o Siobhan? Zdá se, že na ni její dvojčata mohou mít v další sezóně "změkčovací" efekt. "Pokaždé, když máte děti, začínáte svět vidět skrze jejich oči. Díváte se na věci z jiné perspektivy a myslím, že to bude mít nevyhnutelný dopad na vztah s její sestrou," říká Charmelo.

Vztah Bridget a Andrewa byl skutečným vrcholem celé sezóny. Zatímco Bridget doufá, že odhalí Andrewovi pravdu za svých vlastních podmínek, Henryho tchán jí udělí ránu, když Andrewovi odhalí Siobhaninu aférku s Henrym.

Bridget doufá, že ji Andrew může milovat pro to, kým je a Andrew ji řekne, že ji opravdu miluje, ale že ví, že všechno to byla jen lež.

Zatímco se ve finále vztah Andrewa a Bridget dostal do zcela bezvýchodné situace, fanoušci mohou najít útěchu v této Charmelově citaci: "Myslím, že Bridget a Andrew je jeden ze vtahů, který jsme nevytvořili jen my, ale také fanoušci. Na povrchu toho všeho je nedostatek vztahu mezi sestrami. A v druhé sérii, uvidí se někdy tváří v tvář a změní se jejich motivy? Myslím si, že tyhle dva vztahy jsou jádrem této show."

Pokud jde o příběhy, na které jsou nejvíce hrdí, Charmelo říká: "Miloval jsem celou tu věc s tím, kdo se snaží zabít Siobhan a Bridget a jak se snaží přijít na to, kdo za tím vším je. Myslím, že se to vše odehrávalo velice zajímavým a organickým způsobem." Pokud jde o Snyder: "Jsem velmi hrdá na to, jakým způsobem jsme vyprávěli minulost sester a smrt Seana. Myslím si, že tenhle příběh je něco, na co může být člověk hrdý."

Překlad: Patty
Zdroj: eonline.com

Eric & Nicole v Ringer

18. dubna 2012 v 18:19 | Patty
Taková perlička, o kterou se musím podělit. Asi jste si všimli, že jsem psala (a bylo to zmíněno i ve včerejším rozhovoru), že výkonní producenti Ringer - Eric Charmelo a Nicole Snyder si střihnou cameo roli ve finálové epizodě 1.série. Erica jste možná zaznamenali, ten to úplně zabil, tak už jsem se dlouho nezasmála:-D Horší bylo postřehnout Nicole. Oba se objevili ve flashbacku.
Protože se mi nechce dělat screeny, vypůjčila jsem si oba obrázky z webu ringer-fan.com :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

1x22 I'm The Good Twin - SLEDOVANOST

18. dubna 2012 v 17:59 | Patty
Poslední čísla sledovanosti jsou tady. Finálový díl 1.série sledovalo 1.16 mil. lidí, rating 0.5.