Leden 2012

Ringer - new promo 2012

31. ledna 2012 v 20:13 | Lucy |  Promo videos
Objevilo se nové,originální a velmi povedené propagační video k seriálu
Najdete ho i v menu jako animaci,myslím,že se velmi povedlo ;)

1x11 'It Just Got Normal' - sneak peeks

31. ledna 2012 v 10:52 | Patty |  Sneak peeks
Na youtube se objevily dvě nové ukázky k dnešní/zítřejší epizodě.
Access Hollywood: Sarah Michelle Gellar and Ioan Gruffudd interview, Ringer set visit

30. ledna 2012 v 14:20 | Patty |  Interviews
Na stránkách accesshollywood.com se objevil rozvor se Sarah a Ioanem. Bohužel není k vidění na youtube, pouze na stránkách accesshollywod, tudíž nejde vložit na blog.
Pokud se na rozhovor chcete podívat (a já ho můžu jedině doporučit), odkazy najdete níže.
Celý rozhovor je rozdělen do tří částí.
Také se objevilo video, ve kterém uvidíte celou (no celou nejspíše ne, protože to má určitě ještě pokračování, ale to hlavní uvidíte) scénu, ve které Siobhan špěhuje Bridget a Andrewa. Doporučuju, protože Siobhanin WTF výraz stojí za to Smějící se
Ukázka je na začátku videa, dále v něm pak Adam Lambert hovoří o svém novém albu a tak dále, ale to už nás zajímat nemusí Smějící se
Video je ke shlédnutí taktéž pouze na stránkách accesshollywood.com, tudít odkaz opět najdete níže.
Zoey's twitter

29. ledna 2012 v 19:57 | Patty
Žádná žhavá novinka se nekoná. Do úterka už asi nic nového nepřijde, protože všechny videa, fotky i synopsi k nové epizodě už jsme dostali :-)
Pro pobavení, Zoey Deutch (Juliet) na svůj twitter účet umístila tři fotky. Pokud máte Zoey ve 'following' fotky jste už jistě viděli, pokud ne, pokochejte se níže :-)
A pokud si Zoey chcete na twitteru přidat, najdete ji tady - ZoeyDeutch.


New episode stills

28. ledna 2012 v 11:39 | Lucy |  Gallery update
Objevila se jedna nová stills k 11.dílu Ringer,ukazující na scénu,kde právě Siobhan špehuje za rožkem Bridget a Andrewa,doufám,že uvidí,jak si dávají pusu,aby pukla závistí!! :D
imagebam.com
GALLERY LINKS:

1x11 'It Just Got Normal' - episode preview

28. ledna 2012 v 7:56 | Patty |  Sneak peeks
Konečně se objevilo preview, ve kterém Eric Charmelo a Nicole Snyder mluví o úterní (pro nás středeční) epizodě 'It Just Got Normal'.
Video sebou nese spousty nových záběrů.


Latest from EW: spoilers

27. ledna 2012 v 19:57 | Patty |  Ringer
Takovéhle spoilery sem většinou nedávám, ale jelikož tyhle jsou zrovna zajímavé, udělám výjimku :-)

Vidím světlo na konci tunelu. Ringer hiatus je téměř u konce! Můžete se s námi podělit o nějaké novinky? - Amelia J.
Připravte se na velké odhalení minulosti Bridget/Siobhan! Eric Charmelo řekl skupině novinářů na vysílání epizody v Los Angeles, že brzy přesně zjistíme, co svedlo Siobhan na cestu pomsty. Je tu jeden pozoruhodný incident, který vrazil tento gigantický klín mezi sestry a my zjistíme, co to je.

Velice ráda bych nějaké informace související s Andrewem. - Felicia
Pamatujte si, že zdání může klamat - varuje E. Charmelo.
"Každý má tajemství a lži a to co vidíte na první pohled, nemusí být i v jádru ten samý člověk," říká. Andrew má hlubokou a temnou minulost, stejně tak jako většina postav v seriálu.

February 2012 - Sweeps Poster

27. ledna 2012 v 18:35 | Patty |  Gallery update
Objevil se nový krásný poster k Ringer.
Fanoušci páru Henry/Siobhan si určitě přijdou na své :-)
imagebam.com
GALLERY LINKS:

1x13 It's Easy To Cry When This Much Cash Is Involved - official synopsis

27. ledna 2012 v 8:15 | Patty |  Synopsis
VŠECHNO SE ZAČÍNÁ ROZPADAT - Bridget (Sarah Michelle Gellar) navštíví jedno z posledních míst, na které šla Siobhan předtím, než zmizela. Olivia (hostující hvězda Jamie Murray) zjistí nějaké informace o Henrym (Kristoffer Polaha) a začne ho vydírat, aby se skrze něj dostala k Gemminu bohatému otci Timu Arbogastovi (hostující hvězda Gregory Harris). Mezitím, v Paříži, se Tyler (hostující hvězda Justin Bruening) potýká s morálním rozhodnutím, které by mohlo ovlivnit Siobhan a Andrewa (Ioan Gruffudd).

Examiner: Interview s výkonnými producenty Ringer

26. ledna 2012 v 22:12 | Patty |  Interviews
Na stránce examiner.com se objevil docela rozsáhlý rozhovor s výkonnými producenty Ringer - Nicole Snyder a Ericem Charmelo, který jsem Vám přeložila.
Mluví o nadcházejících epizodách a o tom, že se budou v druhé polovině série řešit hlavně dva vztahy - Andrew/Bridget a Henry/Siobhan.
Je to docela vítaná změna po nic neříkajících rozhovorech s Kristofferem Polahou (nic proti němuSmějící se).

"V druhé polovině 1.série Ringer je hodně velkých věcí. Jednou z těchto věcí je také narůstající vztah Bridget a Andrewa. Tou další je záchrana vztahu Henryho a Siobhan" řekl výkonný producent Eric Charmelo při speciální projekci nové epizody Ringer 'It Just Got Normal', která dnes proběhla v Los Angeles.

"V druhé polovině série to bude více rozštěpené" pokračoval Charmelo o vývoji dvou milostných příběhů. "Vždycky jsem byl team Henry a Siobhan…bylo to jako spousta těch epických příběhů o lásce - skutečnost, že tato žena byla ochotná zajít tak daleko, aby mohla být s osobou, kterou opravdu miluje, myslím, že tohle je podstata všeho. Je to neuvěřitelné, dělá opravdu hrozné věci, ale je poháněna láskou, věřte nebo ne. "

"Ale v první polovině sezóny tam bylo co se týká tohoto vztahu tak málo k vidění - pár flashbacků, ale vždy s tím, že sebou nesli břímě mimomanželského poměru, který trval více než rok. "

"Bridget a Andrew v pilotním díle, to bylo jen o chtíči. A potom se to vyvinulo….zjistili jsme, že tam bylo tolik prostoru pro lásku a sladkých momentů a já myslím, že toho herci docílili i díky své vzájemné chemii a fanoušci na to pozitivně reagují a to je skvělé" přiznala výkonná producentka Nicole Snyder.

"Teď, v druhé polovině 1.série, Ringer konečně nabere rychlost a do popředí se dostanou všechny postavy. Siobhan, jak jste mohli vidět v podzimním finále, je zpátky v New Yorku a zdrží se, i když pravděpodobně ne trvale"

"Pokud chceš něco udělat dobře, udělej to sám" říká Snyder na přivedení Siobhan zpět do hry. "Takže, když Siobhan to, co chtěla nedostala z dálky, vrátila se, aby si to zařídila sama."

"Se Siobhan zpět v New Yorku, utíkající k Henrymu (protože New Yorku je menší než se může zdát, a také proto, že Siobhan chce k Henrymu utíkat), existuje dostatečný prostor prozkoumat to, co jí tak pohání, jaké jsou její motivy a o čem opravdu je skutečně její plán pomsty. Ačkoli to vypadá, že je jasné, že chce zničit svou sestru, je to také v některých ohledech i Andrew, koho chce zlikvidovat. "

"Diváci také mohou očekávat spusty ohňostrojů, zvratů, obratů a ano, ještě také další falešné stopy."

"Je to jen větší zábava, hrát si s dvojčaty, mít obě sestry ve stejném městě, je to jistý způsob interakce" smál se Charmelo s tím, že záležitosti mezi Bridget a Siobhan vyjdou na světlo během pár týdnů.

"Bude Vám Siobhan skutečně líto, což je vážně těžká věc, ale bude!" smál se.

"Možná, že není tak zlá, ale také se jí nedá sto procentně věřit." Jak připomněl Snyder: "Nikdy nevíme, co se Siobhan chystá říct - dokonce i lidem, které miluje. Možná řekne Henrymu pravdu, možná mu řekne jen poloviční pravdu. Udělá to, co musí, aby dosáhla svého."

Zdroj: examiner.com
Překlad: Patty