TV Guide: Eric Charmelo a Nicole Snyder o šokujícím podzimním finále

1. prosince 2011 v 16:12 | Lucy |  InterviewsPOZOR! Tento článek obsahuje zásadní spoilery týkající se 10. dílu a také dílů následujících po vánoční pauze. Takže pokud jste 10. díl ještě neviděli a nechcete přijít o překvapení tenhle článek radši ignorujte.

Letošní podzimní finále Ringer nám ukázalo, že následky toho, že si Bridget přisvojila Siobhanin život mohou být docela smrtící.

Poté, co byla většinu série pohřešována, se Gemma (Tara Summers) stala první skutečnou obětí a to jen chvíli před tím, než ji skutečná Siobhan přijela zachránit. A fakt, že Bridget tajně převzala identitu své sestry si tak Gemma vzala do hrobu.

TvGuide.com odchytil výkonné producenty seriálu, kterými jsou Eric Charmelo a Nicole Snyder, aby se jich zeptal, jak další vývoj událostí změní plány obou sester. Plus: Když je teď Siobhan zpět v New Yorku, setkají se sestry tváří v tvář?

Co stálo za rozhodnutím zabít Gemmu?

Eric Charmelo: Upřímně, zdálo se to organické v rámci příběhu. Snažíme se vytvářet svět, kde jsou sázky vysoké a nikdo není v bezpečí. Bohužel, v této oblasti se mají tendenci hromadit počty mrtvých. Bridget žije v tomto velmi nebezpečném světě, kde jsou sázky příliš vysoké.
Nicole Snyder: Byla to krvavá lázeň. Byli jsme si toho moc dobře vědomi, ale takovéhle krvavé lázně je zábavné psát. Skvělá věc na této show je ta, že fakt, že jste mrtvý neznamená, že už Vás nikdy znovu neuvidíme. Máme hodně flashbacků.

Jak každého ovlivní smrt Gemmy?
Eric Charmelo: Když se vrátíme zpět po prázdninách, budou se epizody odehrávat téměř v reálném čase, takže tam musí být nějaké truchlící období. Bude se to řešit v další epizodě, ale nebudeme se na to až tak zaměřovat.

Henry (Kristoffer Polaha) je naštvaný na Bridget a podezřívá ji, že má prsty ve zmizení Gemmy. Jak to ovlivní jejich vztah?
Nicole Snyder: Nejenomže Henry truchlí, ale také směruje svou zlost na něco a na někoho a jeho cílem je Bridget.


První polovina sezóny byla zaměřena na Gemmino zmizení, na co tedy bude zaměřena druhá půlka série?
Charmelo: Teď, když je Siobhan zpět v New Yorku, budou obě sestry hrát jakousi šachovou partii a v sázce je toho mnohem více, protože jsou obě ve stejném městě. Nakonec se jejich cesty zkříží.
Snyder: Hodně byl kladen důraz na Gemmu a nyní se Bridget může vrátit ke své původní otázce, která zněla: Kdo se snažil zabít Siobhan?
Charmelo: Utahujeme šrouby víc a víc. Stává se z toho žhavý tlakový hrnec, který se chystá k výbuchu na konci sezóny. Čím více lží Bridget říká, tím více škody musí napáchat aby to udržela pod kontrolou.

Jak vypadá budoucnost pro Bridget a Andrewa (Ioan Gruffudd)?
Charmelo: I přesto, že jsou "manželé 6 let", je tohle pro Bridget první skutečný a střízlivý vztah, který kdy měla. Takže, když se do tohohle chlapa zamilovala, dívá se na svět skrze růžové brýle, protože tohle pro ni znamená všechno. Je to velmi zajímavé, dynamické a ironií je, že tohle vše je pouze půjčený život. Začíná žít ve fantazii a vystřízlivěním je pro ni fakt, že nic z toho není její a vše je postavené na lži a tak se s tím musí nějak smířit.
Snyder: Jejich vztah posílí, rozkvete a stane se velmi reálným, ale budou mít spory. Věci pro ně nebudou snadné.

Ovládne někdy Bridget vina za to, že si přivlastnila Siobhanin život?
Snyder: Bude s ní.
Charmelo: Bude podle toho také jednat. V jistém momentě nad ní vina zvítězí a Bridget se ocitne v kritickém bodě.

Andrew vypadá jako jediný nevinný člověk v celém seriálu. Není to příliš dobré na to, aby to byla pravda?
Snyder: V téhle show není nikdo nevinný.
Charmelo: S každou postavou je tohle vše jen maska. Hrajeme si s tématem duplicity, a lidé nosí různé masky, takže to, co vidíte nemusí být nutně to, co dostanete.
Snyder: Andrew je dobrý člověk, ale není nevinný.

Od začátku je kladena otázka a to, zda někdo odhalí její tajemství? Gemma to zjistila a teď je mrtvá. Obsadí někdo Gemmino místo?
Charmelo: To, že Bridget žije tenhle dvojí život je riziko a každou chvíli na to někdo může přijít. To, co se dozví v podzimním finále je to, že pokud se lidé dozví její tajemství , umřou. Z toho plyne ponaučení, že pro ni je lepší mít pusu zavřenou, aby udržela lidi v bezpečí.

Siobhan je stále těhotná, takže na co se můžeme těšit, ať už je možným otcem dítěte kdokoli?
Charmelo: Fakt, že je těhotná bude její trumf při vyjednávání. Existují tři muži, kterých to dítě může být a ona se to bude snažit využívat ve svůj prospěch, aby tak mohla realizovat svůj plán. Uvidíme velmi reálnou, empatickou a soucitnou část Siobhan, kterou jsme až doposud neviděli. Zjistíme také jaká zásadní událost vedla k tomu, že způsobila takový rozpor mezi sestrami.

Co se doopravdy stalo mezi Juliet (Zooey Deutch) a jejím učitelem, panem Carpenterem (Jason Dohring)?
Snyder: Rozhodně je tu něco, co se chystáme odhalit. Stejně jako u všeho ostatního v téhle show, necháváme se vést jednou cestou, kterou pak můžeme zakroutit do úplně nového směru a tak Vás tento příběh udrží na nohou. Je to velká část tajemství.

Andrewova bývalá manželka Catherine (Andrea Roth) přijede do města. Jaké to bude mezi ní, Andrewem a Bridget?
Charmelo: Je to agresivní. Řekněme, že Andrew má typ. Přitahují ho určité typy žen, takže netřeba dodávat, že tyto dvě ženy mají problém vyjít jedna s druhou, protože si jsou tak podobné.
Snyder: Jak jsme stanovili na začátku seriálu, Andrew začal svůj vztah se Siobhan, zatímco byl stále ženatý. Takže mezi těmito lidmi je hodně zlé krve.
Charmelo: Zamíchá kartami.

Jak bude Malcolm (Mike Colter) teď zapadat do života Bridget, když ona nemá v plánu Andrewa opustit?
Charmelo: Stane se spojencem Bridget. Také se stane Watsonem v jejím Holmesovi ve snaze přijít na to, co se stalo Siobhan.

Zdroj: TvGuide.com
Překlad: Patty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 :) :) | 1. prosince 2011 v 19:32 | Reagovat

Mazeeeeccc, mega se těším :)

2 susan susan | Web | 1. prosince 2011 v 19:35 | Reagovat

Tak to jsem opravdu neměla číst vzhledem k tomu že jsem teprve u páté části mi to toho dost prozradilo:))

3 Katka Katka | Web | 4. prosince 2011 v 17:06 | Reagovat

díky za překlad, už se těším na další díly :-) a co se týče spoilerů nikdy nemůžu odolat :-D

4 Adelinas Adelinas | Web | 5. prosince 2011 v 19:18 | Reagovat

B/A se stali mým oblíbeným párem (proč to má zkratku jako Buffy a Angel :-D ) a nevím, asi jsem divná, ale zajímalo by mě, jak to je doopravdy s Juliet, všude píšou, jak je to trapné ta jejich dějová linka, ale Juliet mi přijde jako zajímavá postava :-)

5 Verča Verča | 7. prosince 2011 v 20:34 | Reagovat

Hej Juliet je mazaná.....prostě typický teenager =) Nejlepší bylo, jak se ze začátku se Siobhan nesnášeli a teď už uplně v pohodě :-D Spíš mě zajímá, jak to vyřeší, že jsou obě sestry v NY :-)

6 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 7:27 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama